Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Aşkın Bir Parfümü Olsa...

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Aşkın Bir Parfümü Olsa...

Evet aşkı bir parfüme sığdıracak olsak, o duyguyu en güzel geçiren parfüm hangisi olurdu?

Ötekinin arzusunun nesnesi olmak için gösterilen çaba kendin olmaktan da vazgeçmeyi göze alan hastalıklı bir durumu ifade ettiğine göre başkasının beğenmesi amacıyla kullanılan her parfüm o duyguyu yansıtır.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yok benim demek istediğim sormak istediğim farklıydı aslında. Sanırım ben kelimelere dökemedim aklımdaki soruyu.

• Medea
      Medea Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Boşver, çok derine inmeyelim

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ya petrol bulursak 😆

Ne zaman kullansam romantik bir aşk parfümü olarak tanımladığım Amouage Lyric. Gerçekten enfes bir Gül yorumu

Yorum

• PerfumeIsAnArt
      PerfumeIsAnArt Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      ParfumYorumlari Burak bey Bu parfüm icin gül suyu gibi yorumu yaptığından beri uzak duruyorum Ama aslında çok merak ediyorum

• Minty
      Minty Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      matrai Amouage Lyric.. Benim için Amouage'ın en iyi erkek parfümü, gül ise daha güzel yorumlanamazdı..

Benim için aşkın kokusu : Poeme
    Beğeneni de var, sürdüğümde ne kadar baygın bir parfüm diye şikayet edeni de, ama bana aşkı hatırlatıyor.... Ve hala kendimi kullandığımda en huzurlu hissettiğim parfüm.

Yorum

Eşim Viking i çok beğeniyor o yüzden Oud Satin Mood diyemeyeceğim.

not: hanımcılık seviyem

Yorum

Bence de CN HOMME

Yorum

“Aşk birisine şiddetle sarılma, onunla aynı yerde olma özlemidir. Onu kucaklayarak, bütün dünyayı dışarıda bırakma arzusudur. İnsanın ruhuna güvenli bir sığınak bulma özlemidir.”
          Kadın kokusu olarak lancome poem bunu hissettiriyor erkek olarak ise chanel coromandel edt...sarıp sarmalıyor...
          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Aşk madem tarifsiz bir sarılma isteği, ve de dünyadan izole olma yollarının en güzeli, o zaman kadın kokularında black opium ve hundret silent ways. Ama bu ‘aşk’ ergen bir gencin ağzındaki ‘aşkııım’ kadar basit bir aşksa, bir çikolataya dahi aşk duyulabiliyorsa o zaman profumom roma sorriso. Aşkını göstermekte zorlanan bir erkek misali aşk parfümü ise dışı sert içi sıcak yapısıyla eski tobacco vanille dir benim için.

Yorum

Benim için Paris.Çok romantik,umut ve yaşama sevinci dolu bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Guerlain LIDGE

Bu kokuya karşı olan hislerimi kelimeler anlatmaya yetmez. Çok seviyorum be forum ahhh ah

Yorum

• ntmm22
                  ntmm22 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hocam forumca bir yıllık bastırsak, sizin sayfanıza 'bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdıgın için teşekkür ederim seni hep paçuli sevginle hatırlayacagım Çınar hocam' yazardım bilgin olsun

• xPixa
                  xPixa Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hahahaha sağolun hocam teşekkürler
              İşleniyor...
              X