Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

MFK - Masculin Pluriel

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK - Masculin Pluriel

Son zamanlarda en çok ilgimi çeken ve beymen'e gittiğimde her defasında kendimi standının önünde bulduğum marka. Beğeni tamamıyla öznel birşey ama her şişenin üzerinde fazlasıyla çalışılmış ve kalitelerinin de bu doğrultuda üst düzeyde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.
    Masculin Pluriel ilk denememde beni etkileyen kokulardan birisi oldu. Nota nota parfüm anlatmak pek bana göre değil ama bu parfümün gerçekten kendine has bir çekiciliği var. Kesinlikle maskülen ve kesinlikle etkileyici. Kokladığım en modern fujer. Sonbahar-Kış kullanımına uygun yapıda olmasına rağmen kendine has başlangıçtan sona doğru iyice belirginleşen bir ferahlığa sahip. Yeni duştan çıkmış temiz hissiyatını gün boyu yaşatan bir koku. Benzerini daha önce hiç koklamadığım özel işlerden birisi Masculin Pluriel. İlla bir benzetme yapılacaksa La nuit de l'homme' un niche ve ferah hali diyebilirim ama dediğim gibi kesinlikle şahsına münhasır bir koku. Bence herkesin mutlaka şans vermesi gerekenlerden. Kalıcılık ve yayılım konusunda çok fazla bilgi veremeyeceğim kullanan arkadaşlar varsa bu başlık altında bize bilgi verebilirler.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen Nisan ayında yaz kullanımı için kendime Aqua Celestia Forte almıştım Beymen'den yanında da sample şişesinde 1.5ml Masculin Pluriel vermişlerdi. Kokusu pek sıra dışı olmayan genel bir lavanta kokusuydu. Performansı da ortalamaydı. Yayılım ilk 1-1.5 saat iyiydi sonrası ten kokusu. Kalıcılığı da 6 saat civarındaydı. Bence bu koku yerine bir alternatif olarak yarı fiyatına Chanel Platinum Egoiste çok daha güzel bir koku. Niş segmentinde önerim de Xerjoff Regio.
    Son Düzenleme xPixa; 02-12-19, 17:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xPixa View Post
      Geçen Nisan ayında yaz kullanımı için kendime Aqua Celestia Forte almıştım Beymen'den yanında da sample şişesinde 1.5ml Masculin Pluriel vermişlerdi. Kokusu pek sıra dışı olmayan genel bir lavanta kokusuydu. Performansı da ortalamaydı. Yayılım ilk 1-1.5 saat iyiydi sonrası ten kokusu. Kalıcılığı da 6 saat civarındaydı. Bence bu koku yerine bir alternatif olarak yarı fiyatına Chanel Platinum Egoiste çok daha güzel bir koku. Niş segmentinde önerim de Xerjoff Regio.
      Celestia Forte'de güzel koku. Yaz aylarında bu parfümü kullanan biri olarak yorumunuzu alabilir miyim?

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• xPixa
        xPixa Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yemyeşil keskin bir limon bahçesi olarak özetleyebilirim. Şişesini 15 ml kadar kullandıktan sonra takaslamıştım. En güzel tarafı ferah bir narenciye kokusu olmasına rağmen kalıcılığı 7 saat civarındaydı kendi tenimde ki ben yazın çok terleyen bir insanımdır.

Kesinlikle kendine has, özenilmiş, uğraşılmış bir koku. Kadın versiyonunu hiç sevemedim ama erkek versiyonu anlattığınız gibi harika bir bir fujer. Sirketimizin üst profil müşterilerine hediye olarak seçtiğim koku :-))))) yakında herkes aynı kokmaya başlayacak, başka birkaç koku daha belirlemeliyim.

Yorum

Tam bir modern berber kokusu cok hos bir koku cok iltifat alir. Yazin performansi daha ii olur cok agresif bir parfum degil.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Mağaza çalışanı bir kız ‘parfümünüz çok güzel demişti’ bu parfümü sıktığımda. Kokusunu pek hatırlamıyorum ama.

Yorum

bence mfk kalitesinden çok uzak bir parfüm.

Yorum

İşleniyor...
            X