Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Areej Le Dore War & Peace.. Parfüm öncelikle inanılmaz retro kokuyor, çok gerilere götürdü beni, zaten bu serideki diğer Areej parfümlerinin hepsinde hep bir retroluk, bir eski kafa olayı mevcut ancak War & Peace en retro kokanı bence. Çok sayıda hayvansal nota kullanılmasına rağmen ben ağırlıklı olarak amber ve kremsi bir gül algıladım, bir de misk tabii, diğer hayvansal notalar başlangıç kısmı hariç çok keskin verilmemiş. Performansı diğer Areej parfümleri gibi üst seviye ancak eski kafa ve ağır bir parfüm olduğundan çok sıkılırsa kullananı ve çevresini boğar. Sonuç olarak zengin bir koku, ben beğendim ancak günlük kullanıma pek uygun değil.

Yorum

• Bugün de mfk cpls .
      İlk kullandığım zamandan sonra 1.5 sene geçti 2 gündür üst üste kullanıyorum.ve ilk kullandığım dönemde zor bir parfüm olduğunu düşünürken şimdi çok çok beğenerek kullandığımı farkettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Profumum Roma Fumidus kullandım. Oldukça keyifli ve güzel bir yanık vetiver örneği. Athunis ile benzer izler taşısa da onun kadar yorucu ve zalim değil. Kalıcılık ve yayılımı ise kimseyi üzmez.

Yorum

• xerjoff starmusk

Yorum

• Memeo African Leather. Baharatlı kalıcılığı ve yayılımı yeterli bir parfüm. Özellikle başlangıç kısmı bana biraz Mancera Red Tobacco yu hatırlattı,hangi nota bilmiyorum ama.

Yorum

• Montblanc legend Spirit parfümün net ismi şöyle olmalıydı montblancın efsane sentetik ruhu , sevemedim

Yorum

• Ormonde Jayne - Man. Yeşili dibine kadar veriyor. Tam da bu havaların kokusu.

Yorum

• MFK Satin Mood

Yorum

• Click image for larger version

Name:	comment_vrnZqTtEwdu23Kol7rP98v6ZAQwxYuvG.jpg
Views:	298
Size:	68.6 KB
ID:	146164 Jil Sander Pure Man 1 Vintage (1981)...
                    Hayvansallığın en ustaca verilmiş hali. Bir baş yapıt. 10 tane en kaliteli niş parfüme değişmeyeceğim şaheser. Kokladığım en iyi 5 parfümden biri ...

Yorum

• Dior fahrenheit parfüm

Yorum

• Nişhane Munegu

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Pink Floyd View Post
                          Nişhane Munegu
                          Nişhanenin bu kokusunu çok merak ediyorum, ufak bir yorumunuz var mı?

Yorum

• Pink Floyd
                            Pink Floyd Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            hocam açılışı yoğun baharatlı tütünümsü tarzda sonradan portakal ve sedirin girmesiyle parfüm yumuşuyor, hoş beğendiğim bir parfüm

• volcanolover
                            volcanolover Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Teşekkür ettim, dekant bulursam deneyeceğim.

• Pink Floyd
                            Pink Floyd Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            rica ederim ne demek

• Guerlain LIDGE

En en en sevdiğim designer parfümü. Şişeyi kullanmaya kıyamıyorum normalde ama bugün canım çok istedi kullanayım dedim. Senin çikolatalı paçuli kokunu yerim cidden muhteşem kokuyorsun be arkadaş

Yorum

• _sefa_
                            _sefa_ Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            "Her şeyimi sana veriyorum bir solukta! Benim mutluluğum sende erimektir LIDGE."

• xPixa
                            xPixa Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Haha aynen katılıyorum hocam 👍🏻

• Montale-Wild Pears. İlk yarım saat nispeten tozlu, sanki biraz da sulu armut kokusu algıladım. Kaliteli armut likörü hissiyatı yaşattı ve hoşuma gitti. Yaklaşık 1-2 saat sonra, tek algılayabildiğim şey kremsi karanfil kokusu. Unisex bir parfüm olmasına rağmen bu aşamada feminen yanını bir hayli ortaya koydu. Beğenmedim diyemem. Zaten feminen kokular beni hep cezbetmiştir ancak tüm feminen çiçeksi kremsi kokuları anımsatması sebebiyle sıkıcı buldum. Farkedilirlik ortalama, kalıcılık 3 saattir baya iyi. Çiçeksi koku karakterinden dolayı bahar aylarında kullanımı daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum. Saygılar.

Yorum

• Rania J - Ambre Loup, kullandıkça farklı hissetmeye devam ediyorum ilk denememde sert ve yoğun oud kullanımı daha baskın gibi gelirken sonra sonra amberin ısıttığı vanilyanın tatlılığıyla beraber gourmand tarza yaklaşmış gibi, ortam ve sıcaklıklık seçen bir parfüm izlenimindeyim, creed royal oud daki zarif ve resmi havayı bu parfümdede hissettim

Yorum

İşleniyor...
                            X