Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün Francesca Bianchi The Lover's Tale kullandım. Parfüm benim tenimde bir kaç fazda görüldü. İlk sıkışta tozlu bir iris kökü baya belirgin. Bundan dolayı olgun kadın kokusu izlenimi verdi. Sonradan deri baya canlı, sıcak, hafif kanlı halde ortaya çıktı. Bu kısmı benim için en gerçekçi deri kullanımı örneklerinden biri. Zaten buradan sonra zorlayıcı kısımları başladı. O deri hissiyatının üzerine çiftlik efekti olan bir hayvansal nota belirdi. Burası bana İstanbul'daki Kadıköy-Tavşantepe M4 metro ağının kendine has kokusunu hatırlattı. Bu ağı kullananlar bilir metronun herhangi bir durağına girer girmez karşılayan acayip keskin bir kokudur bu. Hafiften ahırı da andırıyor. İşte bu parfümün geçişlerinden biri de o kokunun daha yumuşak hali gibi. Sonları ise biraz tanıdık ama burnumuzun rahatlaması için artık devreye girmesi gereken pudralı hafif tatlı bir misk kokusu beliriyor. Bence parfüm feminen tarafa daha yakın tabi kendi liginde daha yakın yoksa şu an piyasadaki bilinen çoğu designer erkek parfümünden daha maskülen. Dün bileğime 1 fıs sıkmıştım şu an hala kokuyor. Hem de belirgin bir şekilde kokuyor. Kan kırmızısı renginden az çok güçlü olacağını tahmin etmiştim ama bu kadarını beklemiyordum.
    Son Düzenleme vagonlar; 12-12-19, 11:46. Tarafından yapıldı.

Yorum

• xerjoff 1888

Yorum

• Parfums de Marly Kalan Ufuk hocamdan dekant olarak almıştım koku Baccarat Rouge un taklidi gibi geldi tozlu bi hissiyat , koku nereye gitceğini kestiremiyor mayhoş bi koku

Yorum

• MFK Grand Soir

Yorum

• Min New York Shaman

Yorum

• CN-Homme. Soğuk, sisli puslu kış sabahlarının ilacı oldu bana. Hafif boozy, nostaljik hislere kapılıyorum bu koku ile. Bir gün sonra kıyafette kalan kokusuna köle olabilirim. Ama her ne hikmetse çoğu kişi gibi işyerindeki arkadaşlarım da beğenmedi bu kokuyu, hatta rahatsız edici olduğunu söylediler. Şu ana kadar emekliliği yaklaşan fikret abim dışında beğenen olmadı

Yorum

• HoS - Dignified.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: vagonlar View Post
                Bugün Francesca Bianchi The Lover's Tale kullandım. Parfüm benim tenimde bir kaç fazda görüldü. İlk sıkışta tozlu bir iris kökü baya belirgin. Bundan dolayı olgun kadın kokusu izlenimi verdi. Sonradan deri baya canlı, sıcak, hafif kanlı halde ortaya çıktı. Bu kısmı benim için en gerçekçi deri kullanımı örneklerinden biri. Zaten buradan sonra zorlayıcı kısımları başladı. O deri hissiyatının üzerine çiftlik efekti olan bir hayvansal nota belirdi. Burası bana İstanbul'daki Kadıköy-Tavşantepe M4 metro ağının kendine has kokusunu hatırlattı. Bu ağı kullananlar bilir metronun herhangi bir durağına girer girmez acayip keskin bir kokudur bu. Hafiften ahırı da andırıyor. İşte bu parfümün geçişlerinden biri de o kokunun daha yumuşak hali gibi. Sonları ise biraz tanıdık ama burnumuzun rahatlaması için artık devreye girmesi gereken pudralı hafif tatlı bir misk kokusu beliriyor. Bence parfüm feminen tarafa daha yakın tabi kendi liginde daha yakın yoksa şu an piyasadaki bilinen çoğu designer erkek parfümünden daha maskülen. Dün bileğime 1 fıs sıkmıştım şu an hala kokuyor. Hem de belirgin bir şekilde kokuyor. Kan kırmızısı renginden az çok güçlü olacağını tahmin etmiştim ama bu kadarını beklemiyordum.
                nükleer bomba hakan hocam 1 fısı tüm odayı doldurur, bu koku için 2ye ayrılan grup var birisi at kokuyor olum bu diyen, ooff cok şehvetli diyende var ama cidden ben cok begeniyorum ama kullanmaya korkuyorum 😊

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• vagonlar
                  vagonlar Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Biraz kendinden çekindiren bir parfüm olduğu kesin.

• Orjinal yazı sahibi: atua View Post
                Parfums de Marly Kalan Ufuk hocamdan dekant olarak almıştım koku Baccarat Rouge un taklidi gibi geldi tozlu bi hissiyat , koku nereye gitceğini kestiremiyor mayhoş bi koku
                Ben de dün denedim ve ne olduğunu hala anlayamadım.

Yorum

• Dior Homme Parfum

Son 5 senenin en iyi designer parfümlerinden biri hatta belki de en iyisi. Çoğu niche segmentinde yer alan marka bence oturup ders çıkarmalı bu parfümden. Belki yılda en fazla 5-10 defa kullanmama rağmen elimin altında hep bulunmasını istiyorum. Üretimden kalktığı söylentileri doğru değildir inşallah. Reformülasyon geçirip 2020 versiyonu piyasaya çıkacaksa da umarım koku çok fazla değişmez.

Yorum

• dior homme sport

Yorum

• Alghabra city of jasmine

Bu markanın 3 parfümünü deneme şansım oldu özgün değil belki ama çok kaliteli parfümleri var. Bence daha fazla ilgiyi hakeden bir marka,keşke splitlerde daha sık karşılaşma şansım olsa. City of jasmine’in aventus benzerliğine gelirsek aventuslar bile birbirine benzemezken buna ne diyebilirim ki

Yorum

• Sp Dupont Ambre Royal
                        fiyatı makul kaliteli ve silajı oldukça yüksek bir parfüm adı xerjoff olsa net 2 bin lira

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Christian dior patchouli ımperial
                          Baştan sona paçuli etkisinde bir parfüm her anında çok yoğun şekilde hissediliyor ama ortalarındaki kuru toprak kokusu inanılmaz başarılı

Yorum

• Tauer – L'Air du Desert Marocain

Yorum

İşleniyor...
                            X