Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Comme des Garçons Wonderwood.

Yorum

• Montale aoud night

Yorum

• bugün terre' yle başladım güne dekantın dibini sıyırdık seneye görüşürüz hermes

Yorum

• Amouage Interlude.

Başlangıcı zorlu, ilk etapta bu neymiş ya dedim fakat orta kısımlarda tanıdık birilerine rastlamış gibi hissettirdi ( Serge Lutens -Ambre Sultan ) İşte koku ondan sonra daha da güzelleşti benim için. Orta ve dip notaları en sevdiğim bölümler oldu. Bu arada koku sürekli push ediyor sabah 8 de 2 fıs sıktım şu an hala buram buram geliyor
          Son Düzenleme ensAkn; 11-12-19, 17:03. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Creed - Viking..

Bu harika parfüm de yaz -kış seçiyor.. Kışın harika, yazın daha bir harika..

Yorum

• ELdO Rien Intense Incense kullandım. Havanın soğumasıyla daha da fazla keyif aldım ve ayrıca babannem de mazotumsu bir şey kokuyor dedi.

Yorum

• Medea
                Medea Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Babaanneniz iyi parfümden anlıyor

• Abbathdoom
                Abbathdoom Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Bence de hocam. Şu an aklıma gelmese de önceki kullandığım parfümler hakkında da güzel nokta atışları yapmıştı.

• Pink Floyd
                Pink Floyd Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Kokusu bana eski ayakkabı cilaları var ya onu hatırlatıyor

• Rochas - Globe vintage

Yorum

• Profumum Roma Santalum,
                Büyü gibi bir sandal.. Sandaldan başka bir şey söylemeyen, sadece sandala odaklanmış ve sandala tutkulu kullanıcısını bekleyen bir parfüm. Her zaman baş rolde olan, ana-gövde sandalağacı notasını destekleyen kremsi/balzamik, aynı zamanda kirli ve silik dumansılık içeren bir parfüm. Mür, odunsu sandalağacına biraz dumansılık eklerken aynı zamanda tüm kompozisyonun geneline balzamik bir hava veriyor. Bunun dışında parfümde baharatlar ilginç bir şekilde genelin aksine parfüme derinlik katmıyor fakat, bir illüzyona sebep oluyor. Baharatlar arasında hissedebildiğim en yoğun baharat ise kişniş oldu. Kişniş kullanımını oldukça ilginç buldum. İçine girdiği her parfüme az ya da çok kirlilik katan kişniş burada da hafif de olsa kirli bir hava estiriyor. Fakat enteresan olan tarafı bu baharatımsı kirliliğin sandalağacının odunsu yönünü gerçek bir ahşap kokusu gibi hissetirip vurgulaması. Ben aynı bu illüzyonu başka, sadece, Ömer İpekci kreasyonu olan Odoon isimli çalışmada yakalamıştım. Orada da kullanılan baharatlar ve özellikle karabiber, sanki kurumuş bir ağacın gövdesini yardığınızda ortaya çıkacak ve hala canlı hissi veren taze ve saf bir odun kokusu illüzyonu yaratıyordu. Her iki parfüm de odunsuluk yönünden çok güzel işler gerçekten de...
                estefanyen

Yorum

• DHİ 2016. Çok seviyorum.

Yorum

• Akşam vakti Nishane Sultan Vetiver..

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hugo Boss Hugo (matara şişe). Klasiklerdendir ama ilkbahar-yaza daha uygun, kış için performansı yetersiz.

Yorum

• Lush Lust

İzmir full çiçeği ve arap yasemini arasında bir yerde, indolik yani mide kaldırmaya bir adım kala tam sınırında hayvansal izlenimli yasemin. Aşırı gerçekçi.
                        Bayıldım.
                        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• PDM Layton

Yorum

• Kilian - Straight to Heaven, İzmirin bu soğuk ve yağmur yüklü kapalı havasına gayet pozitif bir ruh hali veriyor ..

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Pdm Percival

Yorum

İşleniyor...
                              X