Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• MFK Satin Mood
    Kremsi Vanilya ve tozlu gülün muhteşem harmanı ile başlayan koku, oud ve tatlılık ile gün içinde sürekli kendini hissettiriyor. Her aşamada gülü baskın bir şekilde hissettiren lüks ve pürüssüz yapısını sevmeyecek çok az insan vardır.
    Soğuk hava ve gece kokusu olarak sınıflandırsamda gündüz kullanımınada yakıştığını düşünüyorum.

Yorum

• Amouage-Opus V. Daha önce kullandığım parfümlerin hiçbirine benzetemedim. Daha önce böyle bir iris kullanımıyla karşılaşmadım, çok tecrübesiz bir burun olarak iris algım dior home intensedeki kullanım şeklindeydi. Bir de yaklaşık iki buçuk saattir, odunsuluktan ziyade gül olmak üzere çiçeksi hava daha baskın geldi bana, feminen kullanımına daha yakın buldum gibi. Kalıcılık için henüz birşey söyleyememekle birlikte farkedilirlik ortalama diyebilirim. Kesinlikle belli bir tecrübe gerektiren parfüm. (Opus V gören masum amatör parfümsever)

Yorum

• Dior Homme Parfum.. DHI e göre daha oturaklı yapısı var, P benim için daha çok tercih edilebilir düzeyde.

Yorum

• Slumberhouse Norne ...
          Serge Lutens Fille En Aiguilles'in daha koyu yeşil hali. İlk 15 dk baharat yoğunluğundan biraz zor olsada daha sonra pürüzsüz bir hale geliyor.

Yorum

• 1821 Man Sweet Tobacco kullandım. 5 kavanoz bal 100 tl kıvamında bir tatlılık var. Baya fazla tatlı. Kıvamında tatlılığı severim ancak bu benim için çok fazla. Adında tütün var ama ben tütünü hissedemedim. Boozy bir efektte var ancak kalitesi pek iyi denilemez. Yalnız güçlü bir şey olduğu belli. Tabi ben sildim çünkü kokusuna dayanamadım.

Yorum

• Roja amber aoud
              Açılışı ismi gibi ağır değil çiçeksi notalarla çok ferah ama ortalarda isminin hakkını veriyor tam bir maskülenlik var tarçın safran olaya el atıyor sonlara doğru tütsülü ve dumanlı hale geliyor 3 gün bileğimde test ettim bu gün tene ve kıyafetemi sıktım kalıcılık akşama belli olur inşallah yanıltmaz beni

Yorum

• Memo Italian leather kendine has farklı bi koku çiğ domates ve deri birlikteliğini vanilya yumuşatıyor kesinlikle ilginç denenmesi gereken parfümlerin başında geliyor.

Yorum

• TM Pure Malt

Yorum

• Lush Breath of God. Açılışı buruk limon ve greyfurt ile yoğun ama kısa süreli bir karmaşa ile gerçekleşiyor. Bu noktadan sonra tamamen tütsü hakimiyetinde.Tütsünün altında odunsuluk ve biraz baharatlar da hissettim. Güzel bir tematik çalışma ve kullanımı da keyifli bana göre.

Yorum

• Tom Ford - Oud Wood Intense

Yorum

• Areej Le Dore Siberian Summer.. Açılışı limon ve bergamot ile güçlü bir şekilde yapıyor ancak zamanla misk çok baskın hale geliyor, misk için alt nota denmiş ancak animalik yapı parfümün tamamında hissediliyor, tam eski kafa. Performansı da çok iyi, bence fena değil ancak genel beğeniye uzak bir parfüm.

Yorum

• Christian Dior Eau Sauvage Parfum.

Yorum

• TmoV Arebesque

Yorum

• Regalien - Diamond of Velvet'e devam.

Yorum

• Areej Le Dore Antiquity
                                Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

İşleniyor...
                                X