Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Hindu kush
    Bu markanın parfümlerinin kalıcılığı çok iyi olsada bana çok hitap etmiyordu fakat bu koku daha önce kokladığım parfümlere benzemiyor tütsü kullanımı çok iyi baharatlar ve odunsu notalarla çok farklı bir çalışma olmuş bu markadan red tabocco ve bu kullanım alanına girmeyi başardı .

Yorum

• Fort & Manle Amber Absolutely kullandım. Aşırı beğendim. İlk sıktığınızda sertliği bir "wow" yaptırıyor. Ama korkulacak bir şey yok çünkü 1 dakika bile sürmüyor. Sonrasında şahane bir amber kokusuna eşlik eden erik ile silik ama hissedilebilir bir vetiver dahil oluyor. Vanilya gibi bir tatlılık da dahil parfüme. Yalnız baya silik bir halde kaldı tenimde. Koku güzelliği ise tam benim istediğim kümenin içinde.

Yorum

• Ormonde jayne - Montabaco

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• AVENTUS'u tahtından edecek tek parfüm var bence, o da kardeşi VIKING... Ekber ve erşed kanunu gereğincede VIKING yerine geçebilmesi için abi AVENTUS'un tahtı bırakması veya vefat etmesi gerekiyor.
          (bkz. Creed Imparatorluğu)

Yorum

• Xerjoff Alexandria II

Yorum

• Creed - Green Irish Tweed..

Nam'ı diğer (a.k.a) GIT..

Bu kokuyu sevmeyecek, ya da hediye edilirse kullanmayacak bir insan evladı yoktur..

Derinlik ve değişkenlik hak getire ancak bunlara ihtiyaç duymayacak kadar şahsına münhasır.. Pes diyorum..

Yorum

• Tom Ford - Noir de Noir. Güzel bir gül parfümü. Şu ana kadar kullandıklarım arasında erkek kullanımına en yakın bulduğum gül parfümü oldu. Performansı fena sayılmaz. Şişeli olmasa da dekant olarak elimin altında olmasını isteyeceğim parfümlerden oldu.

Yorum

• Merhabalar bugün dior home intense

Yorum

• Mfk grand soir soğuk havaların en arananı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Aventus

Yorum

• FM Promise

Batının aydınlık yüzünün (yeşil elma ferahlığı) doğunun oryantal tabanıyla (güller ve baharatlar) birleştiği mükemmel bir parfüm 👌🏻

Yorum

• Mancera Gold Prestigium

Yorum

• Ormonde Jayne Ambre Royal

Yorum

• armani prive rose oud

Yorum

• Saf misk

Yorum

İşleniyor...
                                X