Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• CN-Soul. İlk defa deneyimliyorum, sağolsun Altuğ Bey'in sayesinde. Yaklaşık iki saat oldu. Açılışı bana keskin egzotik bir şurup gibi geldi. İlk on dakikasında acımsımı desem bilmiyorum ama keskin bergamot ile kakule zengin bir hava yaşattı. Yavaş yavaş oturmaya başladığında çok hoşuma giden amber anlamsız bir mutluluk hissi yarattı. Muhtemelen bunu sağlayan tek başına amber olmamakla birlikte, tecrübesiz amatör bir parfüm sever olarak bunu sağlayan notayı tanıyamadım bulamadım Tatlı parfüm sevmeyen biri olarak, tatlılık sınırını çok beğendim. Öyle aman aman tatlı bir parfüm değil bence. Sonuç olarak gerçekten çok beğendim. Alınacaklar listesine şişelisi çoktan eklendi.

Yorum

• Mdcı Fetes Persanes ...

Yorum

• Ombre Leather /tom ford tam mevsimi

Yorum

• Arabesque Tarçın kullanımı bu kadar sevebileceğim başka bir şey yoktur herhalde

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20191130_115219_1575109279039.jpg
Views:	224
Size:	792.4 KB
ID:	144771
            فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• xerjoff oriantale muthiş bir koku tabi bana göre

Yorum

• Fm musc ravageur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bugün Dior Eau Noire kullanmayı düşünüyorum. Bakalım geri dönüşler nasıl olacak?
                  estefanyen

Yorum

• Nishane Ani;
                    Öncelikle Kars'ta bulunan Ani harabelerini 2006-2008 tarihleri arasında görmüş biri olarak, parfümün adı bana eski, harabe, bakımsız, terkedilmiş bir yeri çağrıştırdı, ancak koku adını aldığı tarihi şehirle uzaktan yakından alakalı değil. Parfüm şu an tenimde 9. saate girdi gül ve vanilya kokusu alıyorum ve çok beğendim parfümü, kalıcık bende iyi ama etrafımda fark ediliyor mu emin değilim. Ayrıca aldığı ödülü de hakkettiğini düşünüyorum.

Yorum

• Dior Leather Oud

Yorum

• Mona Vanille. Ancak bu kadar güzel vanilya ve karanfil dengesi kurulabilirdi. Bazen karanfil içeren parfümler kullandığımda olumsuz yorumlar alabiliyorum. Kalıcılık ve yayılıma pek dikkat etmedim ama üzmez diye düşünmüyorum.

Yorum

• caliban
                          caliban Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Burdaki karanfili ben de çok sevmiştim.

• Soğuk ve gri bir kış gününe pembe gözlükler, Guerlain LPRN Legere

Yorum

• Azzaro - Wanted By Night. Çokmu orjinal hayir. Sentetik mi evet ama niyeyse bu kokuda gecmisten bir parca buluyorum. Genel begeniye uygun ve sevilebilecek bir tarzi var.

Yorum

• Niche parfüm kavramının içini dolduran bir başyapıt MDCI Cyhpre Palatin. Dolu dolu parfüm dedikleri bu olsa gerek.

Yorum

• Parfums de Marly Layton yine güzel bi kompozisyon

Yorum

İşleniyor...
                              X