Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Gucci Pour Homme 2.

Yorum

• Dior Homme İntense 2013

Yorum

• adp ginepro di sardegna ile cartier declaration efekti yaşadım şimdi is terre d'hermes pure parfüm...
        aynı tarzda ilerliyorum...
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Günün ikinci yarısı için süet yumuşaklığında bir menekşe, Balenciaga Paris. Yerini başka parfüm dolduramaz.

Yorum

• Laura Biogiotti Roma Uomo

Yorum

• Montale Dark Aoud ...
              Kullandığım en iyi ve en doğal Montale. Sadece öd ve sandal ağacı birlikteliği ile kremsi yönün ağır bastığı bir parfüm olmuş. Sandal ağacı kullanımı daha yoğun.Törpülü ve arka plandan gelen Öd ara ara kendini hissettiriyor.

Yorum

• Dior Homme Intense..
                estefanyen

Yorum

• PdM Herod

Yorum

• Prada L'Homme İntense

Yorum

• Killian STH

Yorum

• Mona Vanille

Yorum

• Dior Fahrenheit parfum

Yorum

• xerjoff 1888

Yorum

• Memo Tiger's Nest ...

Yorum

• LORENZO VILLORESI - MUSK

Çok masum, bebeksi bir misk değil, koku oldukça oriental tarzda açılış yapıyor, açılışta odunsu notalar ve galbanum, kakule gibi baharatlı havası olan aromalar hissediliyor.
                                Her ne kadar kakule ya da galbanum favori notalarım olmasa da, kattıkları aromatik hava kokuyu farklı kılıyor.
                                En sevdiğim kısım bir saat kadar sonra galbanum ve kakulenin sahneden çekilmesi ve misk ve sandal ağacının hissedilmeye başlanması.
                                Kokuya sonlara doğru hafif bir vanilya ve başlangıçtan beri var olan baskın bir odunsu hava eşlik ediyor. Kesinlikle bir erkek bu kokuyu çok daha iyi taşırdı diye düşünüyorum (Brad Pitt'in vazgeçilmezi olduğunu da unutmayalım )

Click image for larger version  Name:	Muskvilloresi.jpg Views:	0 Size:	26.3 KB ID:	142494

Yorum

İşleniyor...
                                X