Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Plum Japonais

Yorum

• Armaf club de nuit intense

Yorum

• Mona di Orio Vanille

Yorum

• Lm black aoud

Yorum

• Xerjoff - Alexandria Imperiale, yoğun miktarda sedir ile hafif öd notalarını içeren bir parfüm. Açılışını bolca kakule ve lavanta ile birleşmiş sedir ve öd karışımı ile bilindik alexandria II den daha yumuşak ama daha baharatlı gerçekleştiriyor. Sonrasında gül ağacı olmadığı için daha yoğun kullanılmış sandal ve hafif vanilya dokunuşlarının gül ve çok hafif derinlerden hissedilen pudramsı süsen yağı ile birlikte yayılımına şahit oluyorsunuz. Oldukça başarılı ve keyifli bir iş. Bu parfüm bana meşeyosunundan aldığım o baş döndürücü keyif veren şiprelerdeki hissi yaşatıyor. Koklamaya doyamadığım bir iş. Başdöndürücü

Yorum

• Thierry Mugler Miroir des Joyaux

Yorum

• xerjoff manifesto

Yorum

• PdM Pegasus. İlk defa deniyorum. Çok beğendim. Açılışı lavanta ve aldehitli gibi kokarak Amouage'dan Reflection ve Ciel arasında gidip gelirken, 15-20 dk. sonra aldehitli lavantalı kısım biraz geri çekilerek isli bir odunsuluk parfüme hakim oluyor. Muhtemelen aldehit gibi hissettiğim vanilya, acıbadem ve sandal birleşimi..
                  estefanyen

Yorum

• Kinski

Yorum

• Gece gezmesine montale intense cafe eşlik ediyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Gece gezmeye montale intense cafe eşlik etti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Micallef Royal Vintage yahu bır koku aventus un aynısı olur mu
                          aventus u da bese boler ha demedı demeyın
                          efsane ya
                          aventus un daha etkılısını dusunun ,bı daha aventus mu hade len der gecerım

Yorum

• Lolita Lempicka L'Eau en Blanc. Perles şişesi içinde. Şişe, içindeki uçuk pembe parfümle öyle güzel görünüyor ki kullanmaya kıyamıyorum.

Açılışı kireç badanalı bir duvarı koklama hissi yaratan kuru ve hafif tatlı bir iris. Başlarda daha zengin ve biraz derinliği olan, uçuk pembe bir makyaj kokusu ancak ilerleyen aşamalarda koku pek gelişmiyor, silikleşerek daha basit, tek boyutlu bir hal alıyor. Yine de ilk bir saati oldukça keyifli.

Yorum

• Profumum Roma Thundra pek genel beğeni kokusu değil küflü toprağımsı bir açılışı var ama ben çok sevdim

Yorum

• Nicolai Patchouli Intense benim için bir pazar günü klasiği

Yorum

İşleniyor...
                                X