Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff impreial müthiş bir koku

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Amouage Jubilation
        Uzun zaman olmuştu, özletmiş.

Yorum

• İnitio Blessed Baraka

Yorum

• Encre Noir A L'extreme

Yorum

• Marlou d’Ambiguette;
              Yanlış hatırlamıyorsam Frag’ta bir kullanıcı NY metrosunun o kentli, kaotik ve kirli havasına benzetmişti kokusunu fakat ben ise kendisini Esenler Otogarı en alt katta; müşterilerine old school parfümler uygulayan berber dükkanına davet ediyorum. d’Ambiguette’nin bendeki referansı bu olur ancak abartılacak bir tarafı hele hele korkulacak yönü hiç yok. Bijan Man, Kouros ve Aramis klasik ekolünün günümüzdeki cover versiyonu gibi hatta 10 üzerinden 10 verebilirim...

Yorum

• Xerjoff 40 Knots eski şişe ve yeni şişe iki dekantı farklı kollarda denedim. Slaj olarak hemen hemen aynı, koku benzerliğinde açılışta belki biraz farklılık olsa bile orta ve son notalar aynı gibi. Yeni sise ve eski şişe arasında pek bir fark hissedemedim. Yayılımda 1 - 3 arasında tene yaklaşmaya başlıyor perfermonsının daha iyi olmasını isterdim.

Yorum

• Serge Lutens, Santal Majuscule... sandal ağacı en iyi referanslardan, sıcak ve tatlı. Buna kakao ve gül eşlik ediyor.

Yorum

• Vertus - Bois et Cuir. Çok sıradan bir koku olmasına rağmen kendimi iyi hissettiren parfümlerden. Genele hitap eden bir yapısı var. Kararsız kaldığım zamanlarda elim buna gidiyor.

Yorum

• Burberry Touch.

Yorum

• montale red vetiver

Yorum

• Angel EDP.
                          Hakkında zaten söylenecek herşey söylendi :-) Güzel bir görsel ekleyelim, gözümüz şenlensin.

Click image for larger version

Name:	AngelCelebration_OnceUponStar_AD.jpg
Views:	167
Size:	50.5 KB
ID:	141458

Yorum

• Rayiha
                            Rayiha Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Her şişesi ayrı güzel..

• chanel allure homme sport eau extreme ferah geçirmek gerekiyordu günü

Yorum

• Akşamüstü parfüm değişim/yenileme PDM Carlisle sıktım 3 fıs. Tam bir aşk. Ofis çıldırıyor, bayanların dikkatini cezbediyor.

Yorum

• Frederic Malle French Lover ...

Yorum

İşleniyor...
                              X