Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• lidge

Yorum

• Insolence kullanmıştım,üzerine birkaç saat sonra Narciso For Her sıktım.İkisinin karışımı çok güzel oldu👍🏻

Yorum

• Andolusian Soul. Muthis bir vanilya rom birlikteliginde, Craquele dna'sinda, gourmand, lezzetli, farkli bir acilisa sahip. Tam bir unisex.

Yorum

• Dior fahrenheit parfum

Yorum

• Killian STH

Yorum

• memo african leather

Yorum

• Profumum Roma Arso

Yorum

• Dekantın dibinde birkaç damla kalan PdM - Carlisle sıkarak çıktım evden. Gün boyu yetecek kadar çok sıkamadığım için akşam için de yanıma Jubilation dekantını aldım. Carlisle gerçekten hem kaliteli hem de genel beğeniye uygun bir iş. Kış için hem güçlü hem de genel beğeniye uygun parfüm arayanlar için bulunmaz nimet.

Yorum

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ben de Carlisle için sizinle aynı fikirlere sahibim hocam. Beni kişisel olarak koku yoğunluğu belli bir süre sonra boğuyor ama hep aynı parfümü kullanacak kişi için biçilmiş kaftan gerçekten. Umarım ilerleyen zamanlarda reformülasyondan nasibini almaz.

• erdimurat
                    erdimurat Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bu kategoride -kullandıklarım arasında- Carlisle ile Naxos'u tek geçerim. Kış aylarında sarıp sarmalayacak, etrafı rahatsız etmeyecek, performansı son derece iyi olan kokular. Dediğiniz gibi umarım reformule olmazlar

• Bugün de PdM Kalan

Yorum

• Sospiro Ensable

Yorum

• Dior Feve Delicieuse

Yorum

• Terenzi Chimaera Kış için iddalı, farklı, genel begenisi oldukça iyi bir çalışma olmuşm İlk denediğimde bu hangi parfüme benziyor acaba diye düşündüm ama aklıma bir parfüm gelmedi. Terenzi kardeşler bu parfümde özgün davranmış sanırım. Nota çeşitliliği sert ve zıt notalara sahip olmasına rağmen bu tarzda genel begenisi yüksek genelde bu tarzda parfüm çok sık rastlamadım.
                        Kalıcılığı ve slajı da oldukça iyi hafif tatlığı biraz daha az olsaymış daha iyi olabilirmis sanki genel anlamda hoş güzel bir parfüm.

Yorum

• Kinski. Başından sonuna kadar hayranım. Elimde daha fazla olsa hiç acımam. Ek olarak da arkadaşlarım benim kadar beğendi.
                          Son Düzenleme Abbathdoom; 08-11-19, 15:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• A.Neuffer Hepster

Yorum

• Zorlu geçecek bir güne Balenciaga Paris ile başladım, Atkinsons Love in Idleness ile noktayı koyuyorum. İlki menekşelerin ağırbaşlı ve dirayetli, diğeri uçarı ve neşeli hali gibi...

Yorum

İşleniyor...
                              X