Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ormonde Jayne - Black Gold

Yorum

• Azzura
      Azzura Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Markanın en dolgun işi diyebilirim Ali hocam, adaçayı temelinde açılıp sandal ağacı ile kapanmakta. Bana hafif cin hissiyatı da veriyor kullanılan ardıç meyvesi nedeniyle. Açılışı bolca adaçayı ile başlayıp sonrasında hafif bir portakal ve ardıç ile meyvemsi nüanslar ile başlayıp daha karmaşık bir yapıya bürünüyor ilerledikçe şu kokuyor diyemiyorsunuz çok başarılı bir iş, benim şişem ladeesseden alınma ve son şişemdi performansı muazzam hatta dün eşim elime bir fıs sıkmama rağmen cok koktu diyip rahatsız oldu

Burak hocamın da dediği gibi oj markası benzeri temeller üstüne şekillenmiş, klasik ve 4 corners serisi temel olarak İSO e süper üzerinde şekilleniyor. Gold serisi de adaçayı temelinde şekilleniyor. İSO e nedeniyle kokmuyor gibi algılanıyor olabilir çevreden oldukça yüksek oranda hissediliyor.

Black gold bu arada hafif çiçeksi nüanslara sahip orta notalardan itibaren kadın kullanımına da çok uygun durmakta.

• KARALARIN_CEMAL
      KARALARIN_CEMAL Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Çok güzel anlatmışsın Kürşat hocam kalemine sağlık.

• Azzura
      Azzura Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkürler Ragıp Abi

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
    Devamı var mı Mustafa hocam Veleno Dore nin?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Keske olsa hocam

Yorum

• Valentino Uomo İntense
      Komplike bir yapısı olmasa da çok yönlü bir parfüm. 4 mevsim kullanabilir diye düşünüyorum. Bir şekilde dolabımda bulundurmam gerektiğini hissettirdi.
      Son Düzenleme Forsy; 03-11-19, 15:11. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post

Keske olsa hocam
        Olur da elinize geçer, sonra splite falan koyarsınız koymayın hocam:-). Alex II yi havada dövecek türden bir parfüm değil mi Mustafa hocam? Gerçi sınıfları farklı kokular ikisi de

Yorum

• Olympic Orchids Salamanca

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post

Olur da elinize geçer, sonra splite falan koyarsınız koymayın hocam:-). Alex II yi havada dövecek türden bir parfüm değil mi Mustafa hocam? Gerçi sınıfları farklı kokular ikisi de
            Goreceli tabi ama ben zaten alex 2 yi hic tutmadim o fiyatlara ozellikle.. o sebeple kiyaslamam ikisini.

Yorum

• Pdm carlisle.

Yorum

• Regalien - Vetiver, en sevdiğim vetiver oldu kendisi, koleksiyonda tutacağım tek vetiver parfümü olucak sanırım

Yorum

• Saçlara biraz filli boya vücuduma Marshall boya açılışta biraz tiner kokuyor orta notalarda plastik kokusuna benzer bozzy etkisi altına alıor dip notalarda biraz kafa bulanık koku 😂

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Zara Lip & Cheek / I believe in pink lipsticks
                    Pembe lipglosslar tadında uçuş uçuş bir koku.
                    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Histoires de Parfums Ambre 114 kullandım.

Adından da görüldüğü üzere amber temelli bir parfüm. Yalnız açılışı insanımızın literatürüne "hacı yağı kokusu" diye girmiş bir amber burada da kullanana bu algıyı oluşturabiliyor, etraftan da böyle bir reaksiyon alabilirsiniz. Amberi biraz tavada gezdirmişler gibi hafif kavruk, dumansı hoşuma gitti doğrusu. Paçuliden midir bilemiyorum mentol ferahlığı dahi algıladım aralarda. Sonlara doğru değişiyor baya tatlı, vanilyalı benzoinli bir hal alıyor. Blue Amber parfümünü denediyseniz bu onun biraz daha kullanılabilir hali. Yayılımı da bence baya yüksek.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ufuk.mercan View Post
                        Regalien - Vetiver, en sevdiğim vetiver oldu kendisi, koleksiyonda tutacağım tek vetiver parfümü olucak sanırım
                        Deme oyle seyler....

Yorum

• ufuk.mercan
                          ufuk.mercan Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Denemediğim birçok vetiver parfümü vardır elbet ama denediklerim arasında tam benlik diyeliceğim tek parfüm

• Lidge

Yorum

• Mfk Satin Mood

Yorum

• TF Black Orchid

Yorum

İşleniyor...
                            X