Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kemi Aurum

Yorum

• Dusita - Oudh Infini, böyle güzel bir öd ve gül koklamamıştım. Açılışın ardından gelen civet insanı zorlasa bile sonrasında civetin geri çekilmesi ile koku daha da muhteşem oluyor.

Yorum

• Opus v

Yorum

• Lucien Ferrero Par Amour Pour Lui. İlk sıktığımda baya feminen çiçeksi bir hissiyat aldım. Dedim benlik değil sanırım ama aniden koku değişti dumansı bir sertlik geldi. Geçiş şahane. Dipte bekleyen hoş bir tatlılık da var. Benzersiz bir parfüm olmuş.

Yorum

• Tauer PHI Une Rose de Kandahar. Olympic Orchids DEV#1 ve Mardi Grass denemeleri yapıyorum. DEV#1’de oldukça fazla reçine ve güzel bir derinlik katan hayvansallık mevcut. Tarçını da net olarak hissettim. Hayvansallık göz korkutacak bir şekilde işlenmemiş. Mardi Grass ise beyaz çiçeklerin reçinelerle ile dansı gibi. Bundaki hayvansallık da bence tam ayarında. Kimisi civetten dolayı beğenmeyebilir elbette.

Yorum

• ali
              ali Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Mardi Grass'ı evdeki dişi kedim çok sevmişti benim içinse civetten dolayı sadece evde kullanabileceğim bir koku..

• Abbathdoom
              Abbathdoom Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Elimde yüksek miktarda olsa kullanırım ama ne yazık ki arada kahvenin yanında keyif için kullanacaklarım arasına girdi.

• Pekji Ruh. Çok güzel ve özel bir gül parfümü..
            estefanyen

Yorum

• Burberry Touch.

Yorum

• Dünden kalma baş ağrısının ardından bugün akşam TF Noir edp.

Yorum

• FM - Promise, oldukça güçlü yoğun ve etkileyici

Yorum

• Creed Royal Oud

Yorum

• Günü Gumin ile tamamladım. Zaten sabah sıktığım parfüm bu saat olmuş halen burnuma yumruk atmakta. Miskten gelen temiz hissiyatın yanında turunçgil, olgun ve aromatik ananasla beraber, temiz, hafif tatlımsı ve oldukça dolgun bir parfüm. Gün içinde denemeye çalıştığım diğer bütün parfümleri boğdu

Yorum

• Serge Lutens Chergui

Yorum

• Nicolai - New York İntense....

Bu kadim yaratık hepimizi aşar, kaçınnn...

Kokuların Balrog'u..

Seven sevsin, benim bunu sevmeme daha çok vakit var, özür...
                          Son Düzenleme uncle-benjen; 25-10-19, 14:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Guerlain Bois Mysterieux

Yorum

• Fm poal

Yorum

İşleniyor...
                              X