Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• İsabey Sir Gallahad

Yorum

• Montale Intense Pepper.. Açılış ferah bir limon eşliğinde pembe ve kara biber ile yapılıyor ve genelde bu düzlemde gidiyor, sonlara doğru sedir de ekleniyor. Açılışta limondan dolayı hafiften bir citrus keskinliği var ancak rahatsız edici değil. Biberlerden dolayı çok sık kullandığım Honour'a biraz benzettim.
      Performansı da fena değil, kaç saat oldu sıkalı hala burnuma geliyor. Sonuç olarak çok özel bir parfüm olmasa da gündelik kullanıma uygun, modern ve klas bir parfüm arayanlar deneyebilir.

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Montalenin kullanımı en kolay ve lüks hissiyatı en yüksek parfümlerinden biri.

• Tom Ford Grey Vetiver...

Yorum

• Hava biraz soğuk ve rüzgarlı. Bunu da güzel bir şekilde Tobacco Oud Intense ile değerlendirmek lazım dedim. Gayet hoş ve doyurucu. Reçinelerle, oud ve hayvansallık birleştiğinde harika bir şey ortaya çıkıyor. Ha bir de tütün vardı unutmayalım. Tabii ki bu benim fikrim. Bu durumu Rania J Habanero’da da yakaladım. Onda hayvansallık yok ama gayet güzel bir parfüm. İkisi de son zamanlarda denediklerim arasında ilk 10’a girer.

Yorum

• Atelier Rebul - L'atelier EDP

Bence EDP değil de EDC'nin suyunun suyu. 

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Nishane Safran Colognise

Yorum

• Dior Sauvage Edt

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• ofis paydos afnan silver

Yorum

• Bvlgari Garanat

Yorum

• Channel Blue Edp - Chaneli bu parfümle sevdim bu parfümle aşık oldum. Benim için bu parfümün önemi bambaşkadır. Edp formati bana daha iyi gelmiştir, parfüm versiyonuna göre daha çok edp'yi tercih ediyorum. Daha dengeli geliyor bana.

Yorum

• Nishane colognise bisiklet turu için güzel bir atmosfer katıyor

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Guerlain L’homme ideal cologne. 40 dereceye ulaşan İzmir sıcaklarında pek parfüm kullanmıyorum ama bu yaz her parfüm kullanmak istediğimde elimin gittiği parfüm oldu kendisi. Bir flanker olmasına rağmen ait olduğu serinin benim için en iyisi. Sanırım artık piyasada bulunmuyor bu yüzden stoklamayı düşünüyorum.

Yorum

• Gündüz sıcakta Nishane Colognise, akşam Memo Manoa kullandım. Colognise ferah yapısıyla bu yaz favorim. Manoa ise tozlu, tatlı ve sıcak yapısıyla güzel bir iş.

Yorum

• Creed - Viking
                            Benim begendigim bir fujer yorumu. Bois du Portugal ve Spice&Wood ile birlikte satilmayacaklar arasina eklendi diye dusunuyorum.

Yorum

• ali
                              ali Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Viking benim de favorilerimden..

• Mfk Oud Satin Mood

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X