Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Dior Eau Sauvage Parfüm- bugün hava biraz serin yağmurlu, biraz da kasvetli bir ortam olacağı gözüküyor. Hemen elim eau sauvage'e gitti. Buram buram mür kokusu beni mest ediyor.

Yorum

• Cartier L'envol

Yorum

• Sabah hafif yağmur yağmasına rağmen bunaltıcı, yapışkan ve kasvetli bir İstanbul sıcağı için sample şişesinden AdP - Sandalo. Senin kremsi narenciye kokunu seveyim huzur veriyorsun cidden

Yorum

• Mugler Ultra Zest

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Terre D’Hermes

Yorum

• Nicolai New York İntense...

Yorum

• Bvlgari Le gemme serisinden Tygar

Yorum

• Dior - Sauvage EDP.

Yorum

• Nishane Wulong Cha, gun boyu temiz, ferah ve canlandırıcı etkisi hissediliyor
                    estefanyen

Yorum

• Jacques Fath Vers le Sud

Yorum

• Layton Exclusive. Klasik Laytona göre oldukça farklı. Odunsu yönü daha ağır bassada Layton DNA sını size hissettiriyor ama daha lüks ve daha zengin. Performansıda oldukça dikkat çekici. Muhtemelen bunu kullanan bir daha laytona bakmaz. Beklentim az olduğundanmıdır bilinmez ama beni oldukça etkiledi. Şişesine sahip olacağım bir kenara yazdım.

Yorum

• Prada Iris - Dekanttaki son demlerini yaşıyorum. Her ne kadarda Opus V'e benzetsemde onun kadar kaliteli olmuyor tabiki. Havanın sabah kapalı olmasıyla kendimi bunu kullanmaya teşvik edildiğimi hissettim.

Yorum

• Xerjoff - Renaissance.

Yorum

• Ormonde Jayne Ambre Royal

Yorum

• Initio - Side Effect..

Açılıştaki yanık şeker kokusunu ne verdi bilmiyorum ama notaları rum, vanilya, tütün ve tarçınmış..
                                Son Düzenleme uncle-benjen; 16-08-19, 08:32. Tarafından yapıldı.

Yorum

• uncle-benjen
                                  uncle-benjen Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Saat 14:30 ve hala kokusunu alabiliyorum (Kİ SABAH 7:00 DE SÜRDÜM) koku uzun süre idame olabiliyor.. Ancak, unisex bir tarzi var, ben bu tarz güçlü maskülen yada güçlü feminen olmayan kokulara çok bağlılık geliştiremiyorum, örneğin fahrenheit'ı bence kadin kullanamaz ya da venetta güçlü feminen bir kokudur..

• Abbathdoom
                                  Abbathdoom Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Performansı cidden üzmüyor hocam. Bende de az bir miktar mevcut ama artık kullanmak içimden gelmiyor. Birkaç gün üst üste kullanmıştım ve baymaya başlamıştı.
                              İşleniyor...
                              X