Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• OJ Montabaco

Yorum

• Xerjoff - Mefisto

Yorum

• İstanbulun son sıcak gününde eskilerden abercrombie fitch fierce giydim.
        Bu kadar yapaylık hissettirmese güzel koku. Spor kıyafet (eşofman, tişört) güzel oturuyor.
        Ne kadar Performans canavarı olsada artık yaşıma pek gitmediğini düşünüyorum.

Yorum

• Francesca Bianchi – Sex and The Sea

Yorum

• XJ Casamorati 1888

Yorum

• OJ - Nawab of Oud...balık hafızam beni yanıltmıyorsa bir röportajında Geza Schoen, oud kokusunu sevmediğini ve parfümlerinde kesinlikle kullanmayı düşünmediğini söylemişti...ve yine balık hafızam beni yanıltmıyorsa Andy Tauer da aynısını - hatta youtube'daki bir röportajında söylemişti..ve ikisi de eninde sonunda oud kullandılar. Andy Tauer'in L'oud'unu henüz kullanma fırsatı bulamadım; ama Geza Schoen'ünkine gelince hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebillirim. Bu hayal kırıklığının nedeni "oud" kullanımıyla ilgili değil. Parfümün toplamda yansıttığı koku profili. Evet, parfümde o tipik, Symrise kökenli kaliteli sentetik parfüm moleküllerin Geza Schoen imzalı freşliği var; bol havadar/oksijenli insanı boğmayan bir yapısı var; ilginç de bir ekşi-freş gül teması var.. ama 2 saat sonra Utalk pudraya dönüşmesi benim açımdan çok moral bozucuydu. Diyorum ki belki de Geza Schoen tükürdüğünü yalamayıp şu oud olayına hiç girmeseydi..bakalım Andy Tauer ne yaptı :-)

Yorum

• Nishane Safran Colognise
                estefanyen

Yorum

• Creed Spice & Wood...

Yorum

• dior ambre nuit.hafif güllü ofis kokum

Yorum

• Amouage Epic. Metalik bir hava var parfümde. Deriden mi yoksa Ud mu sebebiyet veriyor kestiremedim. Kopkoyu bir odunsuluk ve yeşillik hakim. Reçinenin verdiği bir tat da var. Aşırı tesirli parfüm. Parfümde gücü sevenler denesin derim.

Yorum

• uncle-benjen
                        uncle-benjen Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Benim tenimde 2 saat kalamadı hocam, kokuyu zor aldım.. Siz şanslısınız demek ki..

• Carthusia Fiori di Capri

Yorum

• Guerlain Lidge

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• Açılış Pdm Nisean, bu parfüm nasıl sevilmiyor çok hayret, Nisean a karşı ön yargılarınızı yıkmayı tavsiye ediyorum ısrarla. Kapanış Mercedes Benz Le Parfüm, Tuscan Leather in deri katılmamış hali, bire bir aynısı gibi bir hissiyat veriyor.
                            Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 05-10-19, 15:35. Tarafından yapıldı.

Yorum

• İlyas
                              İlyas Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              +1

• L’artisan parfumeur- Mimosa Pour Moi
                            Mutlu mimoza cenneti.🥰
                            https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

İşleniyor...
                            X