Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• RL Polo Crest

Yorum

• Dior J'adore 💖

Yorum

• Mugler Ultra Zest

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Escentric 01. Geza Schön ün en ustaca ve bolca kullandığı İSO e-super ve pembe biber üzerine kurulu keyifli ve ilginç bir şekilde sıkıcı olmayan, ferah yapılı bir parfüm. Kullanımı oldukça kolay, günlük kullanıma uygun, genel beğenisi yüksek ve performansı gayet yerinde. Tamam sentetik bir parfüm ama aynı kulvarda gördüğüm Aber crombie fierce e oranla çok daha başarılı.

Yorum

• Akşam sakin kafa ve dinlenmiş bir Annette Neuffer - Hepster ile yine beraber oldum.

Bu sefer tenim yerine deneme kağıdına sıkarak parfümü kokladım. Açılışını ardıç, çok net bir şekilde hissedilen göknar ağacı ve meşeyosununa harmanlanmış vetiver ile gerçekleştirdi. Tenden ziyade giyside daha keyif verici olmakta. Vetiver bile derinlerden kendini külsü hissiyatıyla hissettirdi. Bu his biraz ıslak kül tablası hissi gibi ama yine de güzel ve kokuya derinlik katmış.

Tenime sıktığımda ortaya çıkan portakal burada kendini pek belli etmedi. Bu açılış daha hoşuma gitti. Açılışın 2 3 dakikası mest edici olduktan sonra yine arkadan gelen bergamot ile birleşmiş olan sardunya ve acı portakal tende olduğu kadar bağırmasa da kendini hissettirmeye başladı. Bence parfümde hayvansallık kesinlikle yok. Varsa da beni kesmedi. Kağıt üzerinde vintage parfümleri andıran tozlu bir sabunsuluğun yeşil nüanslarla harmanlanmasını hissedebiliyorum. Parfüm durdukça her ne kadar şu acı portakal kokudan eksilmese de kullanılan sedir ve lavanta oldukça etkileyici. İkinci gün ilkine göre daha çok beğenimi kazandı diyebilirim. Yine de malzeme kalitesi areej veya francesca bianchi kadar iyi gelmedi bana. Kötü değil ama daha iyi malzemeleri denedim gibi. Koku olarak kesinlikle denenmesi gereken bir iş meşeyosunu biraz daha yoğun olsa kesinlikle şişeli alırdım ancak 2 ml bence kafi ve ara ara sıkıp koklamak isteyeceğim bir iş. Hala denemeye devam edeceğim. 2. Gün izlenimim böyle oldu.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.12 MB
ID:	136751
              فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• etat libre someone like you
                Yeşil notalarla başlıyor. Kısa bir süre sonra gül , hafif tatlı bir şekilde kendini gösteriyor.
                Sürekli kullanmak isteyecegimi düşünmüyorum.

Yorum

• Yine la nuit de l'homme 🙂

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Victrix

Yorum

• Ormonde Man. Biraz mide bulantım olduğu için ağır bir tercih yapmak istemedim.

Yorum

• Frederic Malle Poal

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• Bond New York Amber, Cuma “haji” edition

Yorum

• Erba Pura.

Yorum

• Chanel - Bleu

Yorum

İşleniyor...