Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Memo Irish Leather

Yorum

• Xerjoff Don

Yorum

• DG Light Blue Intense, müthiş bir yazlık bunaltan havalarda, tek sıkıntı gün içerisinde tazelemek gerekmesi

Yorum

• New York Intense

Yorum

• Amouage Reflection Man

Yorum

• Chanel - Eau de Cologne

Yorum

• Dior Cuir Cannage ve Guerlain Ambre Eternel. Akşam için de Salome denemeyi düşünüyorum.

Yorum

• Chanel Blue Edp - Favorilerimden birisidir ve Chaneli sevmeme neden olan bu kokudur! Iyi ki bu cevheri bulmuşum

Yorum

• Uzun zamandir kullaniyorum , tekrar sans vermeyi denedim ve olmadigini anlayinca hergun uzerime boca edip bitirmeye calistim ve bitirdim . Kesinlikle begenmedim kafa karistirici notalar birbiriyle uyumsuz ve burnu tirmalayici . Benzeri cok olmasina ragmen benzerlerinden birazdaha dogal koktugunu dusunuyorum tek artisi bu birde performans , Xerjof Uden . Hele hele bu fiyata ve Nis dedigimiz segmentin yanindan dahi gecemeyecek bi koku . Gerci markanin cogu kokusu oyleya neyse.

Yorum

• Lipstick Rose kullandım.Kokusuna gerçekten bayılıyorum.Keşke bu kadar pahalı olmasaydı.Bitecek diye korkarak kullanıyorum.Tam benim zevkimi yansıtıyor.Bol pudralı,menekşeli,güllü,nefis bir koku.En güzel ruj,makyaj malzemesi kokusunu ben bu parfümde alıyorum.

Yorum

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kendisiyle tanışacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Bir İstanbul seyahati şart oldu Aslında körlemesine satın almıştım ama kutuda ne jelatin ne de mühür, hiçbir emniyet önlemi olmadığını görünce üzülerek mağazada bırakmıştım.
                        Son Düzenleme Rayiha; 16-06-19, 17:53. Tarafından yapıldı.

• Libra
                        Libra Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ben Beymen den almıştım ve jelatini yoktu diye hatırlıyorum.Ama alalı 2-3 sene oldu.Aklımda yanlış kalmış olabilir.

• Rayiha
                        Rayiha Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Beymen'den online getirtmiştim ve ambalajın normalde jelatinsiz mühürsüz olduğinu bilmiyordum. Eve götürme riskini alamamıştım, ambalaj kusurluysa benden bilinir geri veremem diye. Yine de tuhaf geliyor bana, bu fiyatta bir üründe güvenlikle ilgili bir önlem olmayışı.

• PdM Layton. Hugo Boss Bottled'i anımsatıyor bana. Onun elması fazla bunun vanilyası. Baya tribünlere oynayan, genel beğenisi yüksek iltifat getirici parfümlerden bir tanesi. Farklı bir şey arayan bulamaz ama bu kokusunun kötü olduğu anlamına gelmesin. Bugün risksiz bi parfüm sıkayım dediğinizde eliniz rahatça kendisine gidebilir.

Yorum

• Xerjoff Uden. Rom, vanilya ve kahvenin etrafında şekillenen sulu ve doğal narenciyeler. Etkili ve çekici bir kokusu var. Özellikle Uden Overdose isimli fiyaskoyu deneyince gözümde daha da bir büyüdü.

Yorum

• Byredo accord oud

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Reflection Man

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Guerlain Lidg Edt

Yorum

İşleniyor...
                              X