Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Molinard Ambre Lumiere. Denediklerim ise Antaeus vintage, Ambre Russe ve Fougere Bengal.

Yorum

• Heeley - Sel Marine

Yorum

• La Vie Est Belle kullandım.Bazı tatlı parfümleri ilk koklayışta çok beğeniyorum ama kullandıkça beni sıkıp bunaltıyorlar.La Vie Est Belle ise,ilk denememde eh işte dediğim ama kullandıkça vazgeçemediğim parfümlerden.Mesela hep kıyaslandığı Flowerbomb bana çok daha güzel gelmişti.Ancak kullandığımda tenimde daha boğuk bir hal alıyor.La Vie ise her daim taze,tatlı,enerjik kokuyor.Saatler geçse bile ara ara burnuma gelen tatlı ama baymayan kokusu beni mutlu ediyor.

Yorum

• Tauer Lddm kullandım bugün

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Xerjoff Mefisto Gentiluomo

Yorum

• Creed Viking

Yorum

• mfk baccarat rouge...
                  ve bileklere adp ginepro di sardegna ile penhaligons eau sans pareil...
                  nasıl bir cümbüş sormayın gitsin....
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Özlenenlerde bugün: Amouage Opus 5

Yorum

• Paul Smith Story

Yorum

• MFK - Aqua Universalis Forte

Yorum

• Penhaligons Lp no 9

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed Royal Mayfair

Yorum

• Xerjoff Naxos. Keskin kokusu bu mevsime belki uygun değil ama klimalı ortam diye 2 fıs sıkalım dedik. Keskin bal ve tütün kokusu ve tatlılığı belki biraz bayabilir.

Yorum

• Xerjoff Nio takım elbiseye boca ettim. Sol bileğime Nawab of Oudh İntensivo sağ bileğime de Nawab of Oudh parfüm sıktım.

Nio zaten muhteşem bir performans sergiliyor. Malzeme kalitesi ve kompozisyon olarak bence en iyi yazlık parfümlere girebilir (eski şişe dikkate alınarak)

Nawab İntensivo ve parfüm arasında açılış dışında fark yok. performans ve yayılım ikisi için de aynı. Parfüm olan versiyon biraz daha karanlık iken İntensivo biraz daha yeşil ama öyle çok net farkedilmemekte. Parfüm versiyonunda gül daha net hissedilmekte.

Yorum

İşleniyor...
                                X