Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Colognise, gitgide daha çok seviyoruz birbirimizi

Yorum

• MFK - Aqua Universalis

Yorum

• Franck Boclet - Coca'ı'ne

Böyle löp löp yağlı yağlı şahane bi' sümbül.

Yoldan çıkarır.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Chopard Casran

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Kendinizi insanların arasında bir “Alien” gibi hissettiğiniz olur mu? Bugün Alien, -an-out-of-this-world- kokusu..

Click image for larger version

Name:	10516A2B-9F8D-4FE7-A997-D0AB62FA60FD.jpeg
Views:	191
Size:	45.8 KB
ID:	124780

Yorum

• Mancera - Cedrat Boise

Yorum

• Cedrat Boise... alternatif güzel bir yazlıklardan.. meyvesi ekşi geldi, başlangıçtaki limon sanıyorum ekşi hissi veriyor

Yorum

• Tabii ki kargosu dun elime ulaşan Memo Marfa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Bugünü evde geçireceğim için Amouage Interlude. Parfümdeki çıra yanığı kıvamındaki dumansılık şahane. Reçineden gelen vanilya havası kararında tatlılık vermiş. Performans, yayılım bu parfüm için tartışılmayacak konular. Sadece kullanacak alan bulmakta zorlanıyorum anca gevurun "me time" dediği zamanlarda, kendi kendime iken kullanıyorum.

Yorum

• Roja Dove Reckless

Yorum

• Ambre Royal

Yorum

• Jovoy Ambre Premier..Keskin narenciyeli açılıp, paçuli+vanilya ile tozlu aynı zamanda kremsi amber kapanışı yapan performansı iyi unisex bir koku.

Yorum

• Club de Nuit Intense Man, bence en iyi dumansı klon

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Ruj kokusu arayışıma devam ederken geçen gün MMM Lipstick On'u yeniden denedim. Eve döndüğümde kapıyı annem açtı ve ilk sözü "Bu çok güzel, al bunu!" oldu. Ki pek parfüm seven, kullanan biri değildir ve benimkiler icin yaptığı en olumlu yorum "eh işte" olmuştur. Lipstick On özellikle dip notalarda bana fazlasıyla tatlı gelse de annem için aldım tabii ki... Dünden beri birlikte kullanıyoruz. Sevdi diye bol bol sıkıyorum En çok açılışını beğeniyorum. Kuru ve yoğun bir irise kırmızı meyveler eşlik ediyor. Sonrasında ise sanıyorum tonka ve paçuli ön plana çıkıyor ve fazlaca tatlı bir kokuya dönüşüyor. Eski moda rujlara daha yakın, yenilerden MAC ile benzer havada diyebilirim.
                              Son Düzenleme Rayiha; 12-05-19, 21:38. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Nishane Vain & Naive , hacıvat sıcak havada rahatsız etmeye başladı beni , vain yaz akşamları için daha ideal.

Yorum

• Frozenwings
                                  Frozenwings Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Bence de Hacivat çok sıcaklara gitmiyor. Sanırım meşeyosunu etkisi.

• Rayiha
                                  Rayiha Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Vain & Naive'i biraz anlatabilir misiniz, gülün nasıl kullanıldığını merak ediyorum.
                              İşleniyor...
                              X