Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ysl - L’homme Ultime

Yorum

• Van Cleef Arpels Ambre Imperial

Yorum

• Acqua di Gio Profumo

Yorum

• Xerjoff Mefisto

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PDM Oajan. o tarçın yok mu o tarçın

Yorum

• Al Haramain - L'aventure, baya baya sevdim başarısız bir aventus batchinden kat kat iyi

Yorum

• Guerlain Lidge - Bu şahaseri sabah evden çıkmadan önce sıktım ve hala buram buram kokuyor. Günümüz şekerli kokulardan uzak çok hoş bir çalışma.

Yorum

• Amouage Reflection.... parfümün yapısını halen çözemedim

Yorum

• Lorenzo Villoresi - Musk

Forumun altın kalpli bir üyesinden gelen bu dekantı sanırım gece yastığımın altına koyup yatabilirim.
                    Misk ve sandalağacı ile kadifemsi, kremsi, ama baskın bir galbanum o sıcacık havayı dağıtıp parfümü epey iddialı yapıyor.
                    Ofiste 3-4 kişiden muhteşem kokuyorsun yorumu geldi, bir kişiden de bu hacıyağını kim sürdü yorumu :-)

Yakında parfümü anlatmaya çalışacağım..

Yorum

• Nishane vain & naive

Yorum

• House of Cherry Bomb Tobacco Cognac. Sevebileceğimi düşünmüştüm ama olmadı.

Yorum

• Fm french lover

Yorum

• Creed millesime imperial...
                            Bir marka hem ferah hem derin hem de klas özellikleri taşıyan bir parfüm nasıl yapılır dersi vermiş...
                            kimileri basit sıradan designer sınıfına koyduğu creed markası bence tepelerde olmayı çoktan hakediyor..
                            biraz tuzlu bir o kadar kıvamında dozajlı tatlılık eklenmiş aquatik meyve kokusu...
                            hiç gitmediğim Miami’de ki plajlarda uzanmış okyanusun tanelerinin kumla karışıp burnuma dokunduğunu hayal ettiriyor...
                            İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Abercrombie Fitch - Fierce

Yorum

• Herod
                                Herod Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Benim de sevdiğim bir koku enerji veren cinsten ne zaman kullansam kulaklarımda terminatör bad to the bone çalıyor

• Guerlain Santal Royal.. Les Absolus D'Orient serisinin önde gelen kokusu.Buralarda 3 mevsimin yaşandığı şu günlerde kullanabildiğim, oryantal kimliğinden ödün vermeden, harman kalitesi üst düzey, sandal ağacı temelli şeftalinin güzel dokunuşuyla, ud ve gülün çok baskın olmadığı yakışıklı Ortadoğulu..

Yorum

İşleniyor...
                              X