Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Boszporusz

Yorum

• Xerjoff Mefisto

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• ali
        ali Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Selam, Mefisto Gentiluomo deneme fırsatım oldu geçenlerde bir kaç farklı gün. Koku olarak çok güzeldi ama performansı beni hiç tatmin etmedi. Sizin kullandığınız ilk versiyon Mefisto sanırım. Onun performansı hakkında bilgi verebilir misiniz?

• Ormonde Man

Yorum

• Bu günlerde elim L'instant Magic den başkasına gitmiyor.Benim için çok özel bir parfüm oldu.Her zaman severdim ama daha çok bağlandım.Rüya gibi bir parfüm.Kullandıkça hayran oluyorum.Hem bu kadar yumuşak,kremsi,hem de bu kadar etkili parfüm zor bulunur.
        Geçenlerde oğlumun mezuniyet törenine giderken de bu parfümü kullanmıştım.Her yerden La Vie Est Belle kokusu geliyordu ki onu da çok severim aslında.Bu kadar yoğun,tatlı parfüm kokusunun arasında kendi parfümümün huzur dolu,asil kokusunu sürekli hissettim.Hiçbir şekilde süse,gösterişli kıyafetlere ihtiyacı olmadan,girdiği ortamda doğal güzelliği,ışıltısı ve zerafetiyle tüm dikkatleri üzerine çeken bir prenses gibi..
        Asil,sade,zarif ve çok ama çok güzel.
        Son Düzenleme Libra; 08-05-19, 09:19. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Sospiro Erba Pura

Yorum

• Xerjoff cruz del sur 1

Yorum

• Bond No:9 Scent of Peace. Ucuz ama güzel market kokuları vardır herkesin yolu 1 kere de olsa kesişmiştir. Her kullandığımda bana o hissiyatı veriyor. Güzel ama bin küsür tl fiyatı olacağını kimseye inandıramayacağınız bir kokusu var.

Yorum

• Vintage Le Male
                Hava durumu değişken bir sıcak bir serin arada yağmur güneşi göremeyince elim buna gitti

Yorum

• Xerjoff Mefisto

Yorum

• Molyneux Quartz Pour Homme Vintage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Guerlain Vetiver

Yorum

• Guerlain-Lidge

Yorum

• Xerjoff Star Musk

Yorum

• Zara - İce Walk. Yine bir sentetik sauvage klonu ile karşı karşıyayız. Ama fiyatına göre gerçekten başarılı bir ürün.

Yorum

• Molinard rose emois..Tatlı, kremsi ve soğuk yapısıyla diğerlerinden ayrılan, kalite hissiyatı yüksek ve biraz daha kadın kullanımına yakın gül yorumu..

Yorum

İşleniyor...
                              X