Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Gece yatmadan önce hangi koku?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Gece yatmadan Serge Lutens Datura Noir kullanmıştım, sabahtan beri diyorum ki nereden geliyor bu kremsi rüya gibi yumuşak sümbülteber kokusu, aaa benmişim. 😅
    https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

Bu aralar baya splitten gelenler oldu o yüzden gece yatarken allure homme sport extreme i deneme amaçlı fıslattım.

Yorum

Şimdi Prada Luna Rossa Extreme kullanacağım. Aslında gece yatmadan önce çok parfüm kullanan biri değilim, bu gece sıkasım geldi. Genelde bu kokuyu pazar gününü sadece evde geçirdiğimde kullanıyorum. Artık üretimi olmadığından tekrar aynısını bulabileceğimi sanmıyorum ama Prada bu tarz naif sabunsu kokuları çok iyi yapıyor. Bunun yerine küçük şişe bir Prada L'Homme alırım heralde

Yorum

Ben genelde, çok sık kullandığım parfümleri tercih ediyorum, bana daha komforlu hissettiriyor, "tanıdık" bir hissiyat veriyor. İlk defa deneyeceğim parfümleri gece yatmadan kullanmıyorum, yanımda yabancı biri yatıyormuş gibi garip bir duygu oluşuyor !?.

En çok kullandıklarım Poeme ve Angel.

Yorum

Dün gece bir bileğe Private Label diğerine incident sıktım ikisinide çok sevmeme rağmen gece uyku falan kalmadı elimi 4 kere yıkadım

Yorum

Missions Cologne u yastığa sıkıyorum süper oluyor tavsiye ederim.

Yorum

Uykumu riske atmamak için beni en rahat hissettirenleri minicik sıkarım, o da nadiren. Yastığımın altına en sevdiklerimden Chloe Love koymuşuğum vardır. Trussardi My Name, EL Sensuous Nude, Molinard Habanita aklıma gelen diğerleri...

Yorum

Gece yatarkende sabah kalkarkende genellikle doğal yağ tercih ediyorum Gül ve Oud koklamak iyi geliyor bana ama kimine ağır gelebilir.

Yorum

İşleniyor...
                  X