Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Nishane Fan Your Flames

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Chanel Egoiste. Kendine has baharatlarla süslenmiş hafif bayık ama lezzetli bir tatlığı içinde bulunduran bana göre gourmanda yakın bir odunsu. O eski versiyonunu ilk kullandığım 2006-2007 senelerinde beni oldukça etkilemişti. Şimdiki versiyon aslında aynı gibi görünsede o tadı vermiyor. Bilemedim şimdi iyi mi kötü mü

Yorum

• serif_aydogar
        serif_aydogar Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Yeniyi eskiyle kıyaslarsak yerini tutamaz bence. Ama o tadı bilmeyenler için fena değil.

• MAC Ruby Woo

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.61 MB
ID:	122213
        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Sospiro Opera - Hakkında pek birsey demeye gerek yok. Kullandığım anda hissettiğim ve milletin yorumları feminen denilse de benim hoşuma gidiyor. Öyle aman aman Erba Pura gibi saldırgan da değil, tene yakın gidiyor

Yorum

• Creed virgin island water hindistan cevizi ve lime süper olmuş. Ama okuduğum kadarıyla bu creed dede batch arası performansı sorunu varmış.

Yorum

• coromandel edt.elimin üzerine sıkmıştım.biraz önce elimi yıkadım buram buram koku yayıldı.benim için coromandel sanat eseridir

Yorum

• Creed - Aventus

Yorum

• Bdc - greyfurt tütsü ve zencefil en çok hissettiklerim birazda nanemsi birşeyler

Yorum

• Chanel Coco EDP kullandım.Tam benim sevdiğim tarzda bir oryantal.Bol amberli,gizemli,baharatlı olmasına rağmen burnu rahatsız etmeyen,temiz his veren,etkileyici bir parfüm.

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Uzun süre denemekten çekindiğim kokulardan. Hiç barışamadığım Matmazel'le kıyaslayıp ağır olduğunu düşünüyordum, önyargılı davranmışım. Hem sıcak, hem tertemiz bir koku.

• TF Shangai Lily;
                    Baştan aşağı amber tabanlı sıcak reçineler, tozlu deri ve tatlı baharatların kucağına bırakılmış cinsiyetsiz çiçekler olarak tanımlayabileceğim çalışma oldukça lineer ilerleyen, dört mevsimlik ve yine cinsiyetsiz bir ana akım kalibresinde. Ancak yok böyle bir designer ve çekim gücü. Officially Discontinued sınıfında ve keşke daha önce... diyebiliyorum.

Yorum

• Spicebomb extreme.Tütün ve vanilyanın güzel uyumu. Genel beğeni için uygun

Yorum

• Amouage - Reflection Man

Yorum

• Etro ManRose, buyuk keyifle kullaniyorum

Yorum

• Amouage Jubilation Man - ilk sıktığım anda koku hafızam beni hemen Cn Homme kokusuna götürdü, o canlandı. Biraz araştırdığımda çoğu kişi benzetmiş. Bakalım biraz kullanayim kalıcılık olarak nasıl diye.
                            Arkadaşla biraz araştırma sonucunda Jubi 2008, Cn home 2009 da yapılmış. Oradan biraz rahatladım, çünkü aklımda ve hype lardan başka bir beklentim oluşmuştu. Ama şunu kesin diyebilirim koku kalitesi ve harmanı çok güzel. Hele hele günümüz tatlı kokularına karşı karşıya geliyor, tatlı kokulardan nefret edenler kesin bu kokuya hayran kalacaktır.

Yorum

İşleniyor...
                            X