Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Memo African Leather

Yorum

• Gucci guilty absolute... Harkülade bulduğum bir parfüm kofre set olarak kesinlikle alınmalı... Duş jeli, sıcak duş sonrası tıraş keyfi üstüne aftershave balsam ve son dokunuş 3-4 sprey parfüm .. Kendimi Gotham da Batman kostumü giymiş gibi hissediyorum. Bana kendimi iyi hissettiren parfümler arasına girdi kendileri...
      ​​​​​​Ve her sıkışımda andığım Altuğ'a teşekkür ediyorum

Yorum

• Dün denemdek için aldığım Çakma aventus 😁 ama güzel yapmışlar bu bazı açık parfümcülere imkan verin montaleden, tiziana terenziden daha iyi çıkarır 😁

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Vertus Vanilla Oud

Yorum

• Amouage İmitation

Yorum

• Edition blanche

Yorum

• Facconable Stripe Man

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Creed - Aventus for her, denedim eşimde kalmasına karar verdik

Yorum

• L’Artisan Timbuktu.. Bugün hava 27°.. tam zamanı sanki

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	273.7 KB
ID:	118066 Efsane bir parfüm , baharda ayrı bir güzel..
                      فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Mfk Grand soir
                        Keşke bu parfümün yazlık versiyonu da olsaydı. 4 mevsim haftada en az 5 gün kullanabileceğim bir kokuyu bulup mevsimsel geçişlerde kullanamamak ne zor. 4 mevsim kullanmayı denemek için bugünde test ettim ama benzoin yaz için ağır ben kışlık bir parfümüm diyor.

Yorum

• MDCI invasion barbare,

Yorum

• Cacharel NOA.

Aldehidik toz bulutu, %100 poliüretan beyaz çiçekler ve gri misk.
                            Aldehitler; sabah çöken sis bulutuna eşlik eden henüz hareketlenip ısınmaya başlamış makinelerin dumanı ile ne temiz ne kirli... Çiçekler bu dünyadan olmamasına rağmen öğle üzeri sis perdesi ardından gizli kapaklı aydınlatan sarı-sepya güneş ışığına kendilerini verip başlarını ona kaldıracak kadar duygusal. Misk ise; sokağın, tozun-dumanın ve üzerinde bulundukları gergin ipin aralarında gerildiği betonların etkisiyle; beyazdan griye ve temizlikten de kirlenmeye evrilen bir kadının iç çamaşırları gibi.
                            Masumiyet ve şeytanilik, çocuksuluk ve olgunluk, mutluluk ve umutsuzluk arasında gidip gelen ve bunları da bahsettiğim yumuşak kontrastlı gri gölgelerde kusursuz bir denge ile başaran; zamanın ötesinde ama içimizden, gayet sıradan ama çok çok ötemizden bir varlık misali NOA.
                            Sentetik bedeninin, soğuk fikirlerinin ve gri yüreğinin dansı-ahengi ile YAŞAYAN bir ruh yaratımı gibi saygı duyduğum bir olgu. Ezberler/klişelerle ölmüş ve çürümekte olan ruhunu; doğal görünümlü bedeni, hastalıklı inanç düşüncelerinin ''iyilik'' kisvesi altında öldürücü olduğu zeka küpü?! aklı ve kan yerine meta pompalayan sıcacık?! yüreğinin ardına gizleyen sözde doğal her çalış(ama)maya her zaman tercih edeceğim bir kompozisyon. 10/10.

Yorum

• Clinique Aromatics in black...ilk kullanışım , çok sevdim 👍

Yorum

• Tüm Aromatics'ler içinde en beğendiğim.

Yorum

İşleniyor...
                                X