Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pekji - Ruh.
    Kahve ve gül en baskın hissedilen notaları. Yayılımı fazla güçlü değil gibi, ama kalıcılığı gayet iyi. Gül'ün kafamdaki imgesinden midir nedir, ulvi, ağırbaşlı bir havası var.

Yorum

• İbrahim20
      İbrahim20 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Pişti olmuşuz Ayrıca ağırbaşlı havası olduğuna da sonuna kadar katılıyorum. Çok oturaklı ve özel bir kokusu var. Gülün en iyi yorumlarından birisi benim için.

• Frozenwings
      Frozenwings Yorumladı
      Yorumu düzenleme

• Dg Velvet Deserd Oud

Yorum

• Chanel Allure Homme Edition Blanche edt benim tenimde performansı çok düşük ama bugünlerde elim sürekli bu parfüme gidiyor .

Yorum

• Le Male Vintage, ilk sevdiğim parfümdü belki zamanında, çok özlediğim koku

Yorum

• Artık Türkiye'deki her 10 kadından 9'u Coco Mademoiselle kokmadığı için reformulasyon öncesi şişemin keyfini çıkarıyorum!

Yorum

• Rayiha
            Rayiha Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Şu an en çok kullanılan parfüm hangisi sizce? Benim en çok rastladıklarım Coco ve LVEB idi epey zamandır. Son zamanlarda etrafta çoğunlukla tam tanıyamadığım tatlı kokular alıyorum. Fiyatları düşününce kopya olmaları da muhtemel.

• Casamorati 1888
          Yeni şişe performans:
          3 fıs 5-6 saat
          4-5 fıs: 8-9 saat
          5 fıs ve üzeri:.........
          estefanyen

Yorum

• Atelier Rebul Erguvan intense

Yorum

• Adam Levine For Her

Yorum

• Frozenwings
              Frozenwings Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Bir ara sandalağacı bazında çok övülüyordu, biraz tarif edebilir misiniz?

• Erdem
              Erdem Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sandal ağacı notasının gayet dolgun hissedildiği oturaklı bir koku.Daha önce kullandığım Bvlgari jasmin noir ile Chanel allure esintileri var.

• PDM Carlisle
            Mazhar Fuat Özkan grubunun dedigi gibi ;
            ’ Sen Neymişsin be Abii’ aaa !!! aaa!!!

Yorum

• Nişhane Hacivat. Enfes bir koku...

Yorum

• Akşamüstü Mon Paris sıktım.Çilekli,çiçekli,turunçgilli bir parfüm.Çok özellikli değil ama hoş kokuyor.

Yorum

• Opus V

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Dunhill icon

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Amouage Lyric Man - açılışındaki güller seni resmem sarmalıyor, hatta bir erkek için beni boğdu bile diyebilirim. Tek fıs sıkmıştım o bile bana yetti, 2. sıkarsanız overkill yaparsınız diyebilirim o kadar güçlü
                      ilk 2-3saat çok güçlü ve size şunu diyebilirim ki erkek olarak çıkarılan bu koku benim için fazla feminen geldi. 100ml fazla gelecektir şişeli almaya gerek yok, 15-20ml yeterlidir.

Yorum

• anigemini
                        anigemini Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Gerçekten de ölümcül derecede kuvvetli. İstanbulda turistik bir otelin Osmanlı salonu vardı, içeri girdiğimde tema kokusu olarak kullandıkları artık ne ise buna birebir benziyordu. Aslen ben feminen de diyemeyeceğim çünkü bunu sıkıp gezebilecek bir kadın da düşünemiyorum. Hangi ortamda kulllanılır denirse, belki de Osmanlı Padişahı kokusu.

• Orjinal yazı sahibi: genjuri
                      Amouage Lyric Man - açılışındaki güller seni resmem sarmalıyor, hatta bir erkek için beni boğdu bile diyebilirim. Tek fıs sıkmıştım o bile bana yetti, 2. sıkarsanız overkill yaparsınız diyebilirim o kadar güçlü
                      ilk 2-3saat çok güçlü ve size şunu diyebilirim ki erkek olarak çıkarılan bu koku benim için fazla feminen geldi. 100ml fazla gelecektir şişeli almaya gerek yok, 15-20ml yeterlidir.
                      Mevlütlerde tutulan gül sularına çok benzetiyorum. Biraz daha karanlığı gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                      X