Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tauer Lddm, havalar tam ısınmadan biraz daha keyfini sürmek lazım

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	879.4 KB
ID:	117200
      فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• hermes un jardin en mediterranee duş jeli ile alınan duş sonrası Baileys ile aromalandırılmış filtre kahve keyfi, missss
        Güzel bir cumartesi akşamı diliyorum herkese 😊

Yorum

• Versace Oud Noir

Yorum

• Montale Honey Oudh. Efsane performans ve kullanımı zor olmayan bir kış kokusu. Bunu sıkıp da parfüm kokmuyor diyecek az çıkar muhtemelen

Yorum

• Chanel-1932.
              Instagramdan dekantparfum hesabından dekantini almıştım. Diğer chanel parfümlerinde olan, bayıldığım o aldehitli hava bunda da mevcut. Gerçekten adı gibi biraz anneannemin şişelerindeki o vintage parfümleri animsatmadı değil. Ancak daha hafif ve pudramsı şekilde.

Yorum

• Paul Smith Story , daha önce denemeyenlere sesleniyorum .. güzelligi pahalı veya Niş ürünlerde bulucam diye çokda koşturmamak lazım , ne cevherler var... al sana hem farklı hem genel begeni iyide köşeli bi koku 😲 koş komşum
                Son Düzenleme Kadir.tbk; 17-03-19, 02:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Gece gece Mfk - Aqua Celestia

Yorum

• Hermes voyage pure parfum çırılçıplak bi koku..miss gibi karabiber kokuyor sanki..sonrasında ferahliyor keske kalicilik iyi olsa 3 saat sonra yok gibi

Yorum

• Dior Homme Intense 2012

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior Homme Parfum

Yorum

• Nishane Karagöz. Aşırı kalıcı, güçlü ve yayılımı yüksek meyveli bir parfüm.

Yorum

• Bir kolumda Guerlain LPRN Couture, diğerinde Givenchy Hot Couture EdT. Üretimi bitmiş iki ahududu güzeli... Her ikisi de akşam kullandığım kokular, ama deyim yerindeyse sabah sabah resmen canım çekerek uyandım. İlki kırmızı meyvelerle yapılmış bir reçel gibi leziz ve tatlı, ama paçulu ve vetiver ile dengeleniyor. Fragrantica'da şipre sınıfına dahil edilmiş... Hot Couture ise ana akım parfümlerin içinde benim için oldukça karakteristik ve zamansız bir koku. Yine kırmızı meyveler ve karşısında denge unsuru olarak vetiver ve biber var; bu nedenle meyvelere sigara külüne bulanmış gibi bir etki veriyor.

"Fruitchouli" diye bir sınıf varsa, "chypreberry" neden olmasın diyorum bu iki parfüm için

Yorum

• Kemi Aqua Regia

Yorum

• Byredo Accord Oud

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X