Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Montale Intense Cafe.. Kullandığım en iyi ikinci Montale kokusu, birincisi Oudmazing.

Yorum

• LIDGE özlemişim.

Yorum

• Pure Havane

Yorum

• Gucci-İntense Oud

Yorum

• MDCI invasion barbare

Yorum

• Chypre Palatin

Yorum

• xerjoff 1888. bir kaç yıl önce oldukça beğenilmiş bir parfümdü,harveyde denemiş pek beğenmemiştim.bu aralar dekantını kullanıyorum.parasını asla hak etmeyen bir parfüm.bu parfümün koku yapısına benzer klasikleşmiş efsaneler varken tam anlamıyla hayal kırıklığı.Neden bu kadar beğenildiğini anlayamadım

Yorum

• Tiziana Terenzi Orion. Aventusgillerden bir birey ama biraz daha dumansı, odunsu daha kalıcı versiyonu. Aventus'a hasta olanların bunu alması hüsrana uğratabilir. Benzer olsa da onun kadar kaliteli gelmedi bana.

Yorum

• Serge Lutens Fille En Aiguilles

Yorum

• Bugün hava ne soğuk ne sıcak
                      Ne yağmur kar var ne de günlük güneşlik
                      Nasomatto Baraonda 'ya gitti elim.

Yorum

• Bentley Intense

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• House of Matriach Toukka Ta Tao

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Forsy
                            Forsy Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Cüneyt hocam önümüzdeki aylarda denemeyi düşündüğüm bir marka oldukça kaliteli ve rafine olduğunu biliyorum. Bu markaya aşina olan biri olarak aşina olmayan biri için ilk denemesi gereken kokulardan biri midir Toukka Ta Tao başka bir öneriniz var mıdır üstadım ilk denenmesi gereken kokuları hangileri olmalı bu markada ¿

• Memo African Leather, kullandıkça beğeniyorum, olumlu tepkilerde oluyor

Yorum

• Montale Intense Cafe
                            Notaları itibariyle çok beğenebileceğimi düşündüğüm bir parfümdü ancak pek de öyle olmadı.Kalın ve çiğ bir harman var.Sanki çok yoğun bir parfümün replikasını kullanıyorum gibi hissettirdi ve yordu.Gülü,vanilyası bastı beni.

Yorum

• Tom Ford - Tobacco Vanille
                              Nasıl bir parfüm anlamadım. Kullanınca sert, zor geliyor; kullanmayınca özlüyorsun. Ama yavaş yavaş birbirimize de alışmaya başladık.

Yorum

İşleniyor...
                              X