Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouage İmitation

Yorum

• Jovoy Private Label

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Jovoy Paris Private Label. Tatlı parfümlerden pek haz etmeyen veya sıkılanlar için göz atılması gereken sert bir parfüm. Topraksı bir paçuli hakim. Hastane gibi bir havası var kokunun. Öğrenciyken bungalow evlere tatile giderdik ucuz diye. Parfüm bir süre sonra sıcaktan kızarmış o ahşap, cilalı bungalow evler gibi kokmaya başlıyor o zamanları hatırlattığı için güzelleşiyor. 1-2 gündür akşamları deniyordum bugün de sıkayım dedim tam olarak benim tarzım değil ama arada sıkmalık için elde bulunası bir koku olarak kaydettim.

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• 2008 Terre D'Hermes EDT

Yorum

• SHL 777 black gemstone

Yorum

• Dior Addict vintage - cennetteyim :-)

Yorum

• Tiziana Terenzi Kaff.Çok beğendiğim bir çalışma oldu.Memo İrish leather 'a benzer ama çok daha ferah ve güzel kokuyor.Kalıcılık ve yayılım muazzam.Özellikle hanımlarımızın baya ilgisini çekecek bir güzel bir çalışma.Fiyat konusu tartışmaya açık.

Yorum

• Ambre Sultan. benzoin ve amberin muhteşem dansı.

Yorum

• terre edt 2008. 3-5 fıs sıkıyorum bende pek kokmuyor sanki bu parfüm.Geçen yıl aldıgınız 2008 terrelerden memnunmusunuz?

Yorum

• Click image for larger version  Name:	 Views:	1 Size:	805.0 KB ID:	116921 Sigara da alkol de kullanmam ama bu parfüm bazen bana kül tablasına dökülmüş içki hissi yaşatıyor fekat seviyoruz kendilerini .
                        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Chanel No.19 EDT
                          https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Chanel Bleu de Chanel EDP

Yorum

• TT Lillipur

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: remy
                                Chanel Coromandel

Açıkçası çokta beğenmedim.. Küf mü desem toprak mı desem ilginç bir koku mevcut.. bu kadar çok övüldügüne göre bir sürprizi vardır umarım.. ilk saatlerindeyim şimdilik fazla birşey değişeceğini sanmıyorum ama

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                                Bende bu parfumun fazla abartıldığını dusunuyorum kirli toprak gibi kokuyor.Dekantinı dahi edinmeyecegim bir koku.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kadir.tbk
                                  Kadir.tbk Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Kac parfümde aliyiruz böyle gercekci bi dediginiz gibi kirli toprak gibi küflü gibi bi hissi komsum ☺️ Çogu insan verdigi bu hissi takdir ediyo zaten . Feminen tarafa yakin bulmakla beraber eksisi artisi ile seven tarafdayim bende ☺️ Acizane birazdaha denemelere devam ediniz lütfen 🙏🏼

• KARALARIN_CEMAL
                                  KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Sonuna kadar katılıyorum Kadir hocam söylediklerinize. Coromandeli herkes taşıyamaz, belli bir yaş da isteyen koku, şöyle 35 devrilsin ondan sonra görelim yorumları :-)) Olmazsa olmazım dediğim kokulardan kendisi.
                              İşleniyor...
                              X