Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ajmal Violet Musc
    Seviyorum bu tarz tozlu menekşeli ve pudra efektli kokuları

Yorum

• Narciso rodriguez for her pure musc.
      Gerçekten adı gibi saf misk bence ama arkadan da floral esintilere sahip. Temizlik hissiyatı yaratan mutluluk iksiri.

Yorum

• creed original santal

Yorum

• Tom Ford Tuscan Leather..
          Bahar aylarında kullanmayı daha çok seviyorum. Belki koku kendini daha çok belli ettiği içindir. İlk sıktığımda tozlu ve acı bir deri ve deriyi destekleyen safran. Sanıyorum ki deriye acılığı veren kekik, tozlu his de safrandan geliyor. Açıldıkça alttan kendini belli etmeye başlayan ve parfümün can alıcı noktası ahududu.. Temelde odunsu bir yapı üzerine oluşturulmuş bir nota dizilimi var. Olibanum, amber ve yasemin ile bu deri yorumu parfüm olarak kullanılabilir kılınmış. İlk 3-4 saat yayılım çok iyi. Ofiste arkadaşlar geçtiğim koridorda kokumun kaldığından bahsettiler. Ben o kadar yayıldığının farkında değildim. Bu iyi oldu çünkü son dönem üretimlerde bir reformülasyon oldu mu olmadı mı kafa karışıklığı var. Sonuçta kullanmasını oldukça keyifli bulduğum, bu tür parfümlerin esin kaynağı, şahsen gözümde yeri büyük olan bir parfüm...
          estefanyen

Yorum

• Amouage Opus VI - Opus serisinde V in gölgesinde kalan fakat benim için opus serisinin en karakterli ve başarılı parfümü olan Opus VI amber temalı parfümler içinde her zaman ilk üçümde olacak muhteşem bir parfüm. Tütsü ve amberin tam bir ortadoğulu olarak kullanıldığı ve Amouge DNA sını sonuna kadar hissettiren parfüm kalıcılık ve farkedilirlik olarak da oldukça güçlü.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Al bende de o kadar Altuğ hocam, kimseye beğendiremiyoruz bu Opus VI yı. Library serisinde en beğendiğim koku bu.

• DG - Light Blue Eau Intense, bu koku sayesinde ofiste soran sorana. Çok hoş kaliteli ve insanı yormayan bir kokusu var

Yorum

• mancera aoud cafe.kahvenin başrol oyuncusu olduğu başka bir parfüm hatırlamıyorum.kahve ile meyveler çok iyi harmanlanmış.Bayık bir koku değil.genele hitap eden bir parfüm değil ama bizim gibi parfüm hobisi olan herkese öneririm

Yorum

• TT Orion, hafif serin-güneşli bahar günü için yapılmış gibi sanki

Yorum

• RL Polo Crest

Yorum

• The Merchant of Venice Fenicia sample'ın kalanını üzerime boşaltarak elvada dedim kendisine

Yorum

• Slumberhouse - Grev
                      Josh Lobb'dan beklenmedik derecede fresh bir parfum.
                      Fougere yapinin hakim oldugu balsamik recinelerin baharatli bir karanfille (ama ne karanfil!) karisimi.
                      Ayni zamanda sivi renginden beklenmedik derecede karanlik ve karamsar.
                      Medisanal cam agaci, okaliptuslu keskin nane...
                      Cok farkli, her zaman ki gibi cok ayri...

Yorum

• Pekji - Ruh

Çok yalnız bi' gül bu.
                        Etrafındaki estetik düşünceler bütünü kimlikli paçulileri, yaseminleri, safranları falan bırakın bi' kenara, onlarla ilgili değil. İnandığı gibi yaşamış, zincirlerini kırmış ama bi' şeyler eksik. Mutlu değil. Beni de oradan yakaladı.
                        Kadifeliğinin güzelliği kendisine yakıştırılan yakışıksız kültürel etkilerin hasarları altında kalmamak için direniyor.

Tek başına yorgun bi' oryantale dönmüş. Duygusal...

Çok hüzünlendirdi beni. Bazen bazı parfümlerin saklı kalmış frekansları olduğunu düşünüyorum. Yakalayıp aynı çizgide yürünürse her şey değişiyor, böyle karman çorman şeyler yazdırıyor adama.

Ruh, kaliteli bi' gül parfümünden öte bi' şey. Sevgi suretinde geri dönen özlenen gibi.

- Stop the car...
                        - What ?!
                        - Stop the fuckin' car!

Yorum

• Mdci - Chypre Palatin
                          Cuma'ya yakıştı.

Yorum

• Cartier Carat- Bir ilkbahar sabahı güneşle uyandın mı hiç, çılgın gibi koşarak kırlara uzandın mı hiç, bir his dolup içine uçuyorum sandın mı hiç. İşte öyle bir şey.

Yorum

• Pdm-Layton

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                              X