Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mat ruj mu / lip gloss mu?

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Evet koyu bir ton ama ben ince bir kat suruyorum, ardinda hoş bir pembe ton birakiyor

Yorum

Absolute markasının iki likit rujunu aldım...soldaki çok sevdiğim metalik bakır tonunda hafif ışıltılı lip glos AMLG07 VİBES.
      Sağdaki ise mat metalik çok hoş bir kırmızı bordo arası ton , netalik matte AMLM07 NERVE...long lasting özelliği var denedim gerçekten çok kalıcı...şiddetle tavsiye ederim...farklı renk tonları da var bi göz atın mutlaka 😉

Yorum

Kesinlikle lip gloss..
        Mat ruju anladım da diğeri nedir anlamadım onu seçtim..Bi anda kendimi reklamda hissettim.."O gün sen hangisi olmak istiyorsan onu sec" diyesim geldi..yazmak istedim muhabbetin havasını değiştirmeden ben kaçar

Yorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          😀😁 Erdem bey biz hanımlar için hayati önem taşıyan böyle bir bsşlıkta değerli fikrinizi paylaşmanız beni son derece mutlu etti harikasınız 😊 lip glos olan daha parlak ışıltılı bi dokuya sahip oluyor...metalic matte ise ışıltısız , mat ama metalic renge sahip 😀😁

• erdembaba
          erdembaba Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Tuberose ne demek çok dikkate almayın fakat sizi anlayabiliyorum..konu dikkatimi çekti sadece..lip glossuz asla ya da mat rujsuz ne bileyim verin bisey sürelim :-)

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          erdembaba 😂😂😂👍

Lip gloss ile iyi anlaştık diyeyim fazla detaya girmeden.

Yorum

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Medea harikasınız 😀👍

• Minty
          Minty Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Medea Sizi forumun bu yörelerinde görmekten mutlu olduk efenim :-)) Yorumunuzun ardındaki mesajı da galiba hepimiz aldık :-)

• Tuberose
          Tuberose Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Aaa kesinlikle mesajı aldık tabi ki Aysum Minty 😂

Şu ara Loreal ve Deborah ın mat rujlarını çok beğenerek kullanıyorum.İndirimlerden faydalanıp bol bol aldım.

Yorum

İşleniyor...
        X