Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zoologist Koala

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Zoologist Koala

Belki de en sevdiğim yeni çıkan parfüm haberi bu oldu. Hayvanat bahçesine yeni bir üye katıldı. Notalar çok iyi duruyor ayrıca.

TOP NOTES⠀
    Okaliptus , Mentollü Ballı Şekerleme ( ilginç) , Mimoza ⠀

HEART NOTES⠀
    Siyah çay , Sardunya, Tütsü, Baharatar, Vetiver⠀

BASE NOTES⠀
    Misk, Amber, Meşe yosunu, Vanilya, Sandal Ağacı⠀

Click image for larger version

Name:	A062E334-3F16-44E9-9241-7A33EE200BAB.jpeg
Views:	79
Size:	434.3 KB
ID:	166865
    Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Notalar mükemmel, bayıldım. Şu an satışta mıymış hocam?

Biraz araştırma yaptım ve şimdilik sadece zoologistperfumes.com adresinde satışta olacakmış. Bu arada parfümör Spyros normalde Baruti'nin parfümörüymüş. Enteresan bir şey çıkabilir.

Niche Co da çoğu Zoologist yok sanırım şu an. Ben 2 parfüm sordum ikisi de yoktu
    Last edited by Abbathdoom; 20-05-20, 23:16.

Comment

Aynen onu belirtmeyi unutmuşum. Parfümörü duyunca gğzel bir şey çıkacak kesin dedim. Niche Co ile konuştum. Yasak bitince zoologist gelecek dedi ve bunu da getireceğiz dedi.
      Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

Özellikle Koala Bey'in bir giyim tarzına bakar mısınız?! Çok şık

Comment

Ucuz bir parfüm olsa şu notaları gördükten sonra kör alış yapardım.

Comment

Working...
          X