Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Merchant Of Venice Rococo

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• The Merchant Of Venice Rococo

Click image for larger version

Name:	B8osxlA4kajFm1MyyWG_3Zk2Fts8C5b_YGMA10r1q9lVlnPt4QgZsBZPIRN2Ww9FQk_ZjdxlXIXO0dUqblvSs2YnbbyPD1Jzn4u7RPnWQktgVkfa_A.jpg
Views:	24
Size:	42.2 KB
ID:	152575

Öncelikle bu serinin şişe tasarımına bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim. Parfümün nasıl koktuğuna gelecek olursak, başından sonuna kadar hafif kavrulmuş bir kakao ile ilerliyor. ama kavrulurken o kokuyu hissediyorsunuz balsamik yapısından dolayı. Zaman zaman hafif çiçekli bir hale bürünüyor, az da olsa kirli bir yapıya büründüğünü hissettim. Notalarında yasemin ve bergamottan bahsedilmiş fakat deneme boyunca bu iki kokuya da rastlayamadım. belki de o anları kaçırdım kokunun kalite hissyatı yüksek, tıpki şişesi gibi. kakaolu kek gibi yumuşak ve kadifemsi bir kokusu var. kalıcılık konusunda beni pek tatmin etmedi fakat. yayılımı ilk bir saat oldukça kuvvetli,sonrasında tene biraz daha yakın kalıyor. Yabancı forumlarda parfümün burun yaktığı ve acı bir koku olduğunu söyleyenler var. Katılmıyorum.. koku oldukça yumuşak ve sıcak bir şekilde ilerliyor.
    Attached Files
    Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit
Working...
X