Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Koleksiyon filan değil :D

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Orjinal yazı sahibi: orangeverte View Post
    Güzel parfümler, güzel günlerde kullanın Allure Sensuelle nasıl bir koku ?? Bu arada fragranticadaki listenizde gördüm de Penhaligon's Iris prima makyaj trendinde çok indirimliydi bundan bir süre öncesine kadar.
    teşekkür ederim, allure edp’ye benziyor ama daha kokoş tarzda ve daha uçucu.. bir de allure edp kadar yoğun turunç içermiyor; ben sıcak havalarda edp’yi soğuklarda sensuelle’i tercih ediyorum. lakin illa bir tane alacaksam daha güçlü olduğu için allure edp alırdım; allure hiç denemediyseniz mutlaka deneyin bu arada muhteşem bir harman, katmanlama var bu parfümde böyle nasıl desem güçlü, aslan burcu kadınlara yakıştırıyorum ben ama çok rahat bir erkek de kullanabilir aşırı çiçeksi olmadığı için...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Teşekkür ederim Ben allure homme severek kullanıyorum, bunu eşim için sormuştum. Chanel chance edp yi çok seviyor, o yüzden bu chanel nasıl merak etmiştim.

• Swann
      Swann Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Anladım, chance sevilme mi yaa? Allure alın o halde O daha turunçlu ama sensuellede de paçuli çok valla bilemedim 🤷‍♀️ Ben Chanel fanı oldumçün net bir değerlendirme yapamadım galiba

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Tekrar teşekkür ederim
İşleniyor...
X