Announcement

Collapse
No announcement yet.

5 aylık dekant birikimim :)

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• 5 aylık dekant birikimim :)

Üyeliğimin 5 ay 1 haftası dolmuş şimdiye kadar deneyebildiğim dekantlarımı paylaşmak istedim. 8-10 tane de hediye ettiklerim vardı.

siz yine iyisiniz bende 100 küsür vardı
    güzel günlerde kullanın...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Comment

Teşekkürler, günden güne yelpazeyi genişletiyorum daha iki splitten gelecekler var

Comment

5-6 yıl önce bu işlere ilk bulaştığımda topladığım parfümlerle sizin topladığınız parfümler çok farklı.Eski çamlar bardak oldu gerçekten.ben başladığımda creed g.i.t, amouage jubilation,mfk lumiere noire,bond no 9 amber, mugler pure malt,mugler pure havvane,the different company sel de vetiver,commes des garcons,comme de garcons vettiveru,serge lutens chergui,polo safari,caron third man gibi kült parfümlerle başlamıştım

Comment

Listemde onlarda var ancak Altuğ beyin baslangıc orta ileri seviye de denenmesi gerekenlere göre ilerliyorum😉

Comment

sizdeki çoğu parfümü ben denemedim.bence tere d'hermesi ve tauer desertü kullanmadan memo african leatherın değerini anlamak zor.cahanel coromandeli veya guerlain l'ınstant extreme'i kullanmadan casamoratti 1888'in ne kadar balon olduğunu anlamakda zor. Şu an bu forum koleksiyonerlere hitap ediyor. Güzel parfümü bulmaktan ziyade olay tamamen fanteziye dönmüş durumda.Benim nacizane tavsiyem lokomotif markaların en çok satan parfümlerine yönelmeniz

Comment

Working...
            X