Announcement

Collapse
No announcement yet.

Parfumcenter Bandrollu ürünler

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Parfumcenter Bandrollu ürünler

Bu sırada şu parfumcenter olayına bir açıklık getireyim. Parfumcenter kozmetik ithalat izni olan bir şirket. Hem kendisi yurtdışından ürün alıp alıp getiriyor hemde A şirketinin B şirketinin yurdışından almış olduğu ürünleri resmi yollarla ülkeye sokan grey market veya paralel ithalat dediğimiz aracı bir firma. Belli başlı yerlerde bayiliğini yaptığı mağazalar var.

Benim sektörden edindiğim bilgiye göre Parfumcenter'in sahte veya imitasyon getirtip satma gibi bir ihtimali yok.Hatta güvendiğim yerlerin hemen hemen hepsi kefil oldu bu konuda.

Şimdi diyeceksiniz ki bu parfumcenter bandrollü sahte parfümler nereden çıkıyor o zaman. Onu da yazalım.

Parfumcenter diğer distribütörlere oranla daha butik ve daha ufak bir şirket olduğu için diğer büyük distribütörlerin örneğin arcon, te-ha, Loreal, Elca VS gibi bandrollerinin sahtesini yapıp onları sahte parfümün üstüne yapıştırmaya biraz çekiniyorlar. Çünkü hem denetimleri daha sık hemde yaptırımları çok büyük. Bu yüzden daha küçük çaptaki Parfumcenter bandrollerinin sahtesini bastırıp kullanıyorlar. Gerçi çekinmeyenlerde var bu gözler Arcon bandrollü Chanel bile gördü ki Chanelin distribütörü Arcon değil. Veya özellikle instagram gibi mecralarda 1 alana 1 bedava gibi saçma sapan fiyatlarla satışı yapılmaya çalışılan parfümlerde en fazla kullanılan satış ağızı orjinal bandrollü diye lafa başlayıp size bandrolü gözünüze sokarak satışa devam etmek. Adamlar sanki bandrol satıcısı gibi parfümden bahsetmiyor bile varsa yoksa bandrol.

Geçtiğimiz gün vagonlar Hakan arkadaşımızın Kokukrem mağazasından aldığı ve üstünde Parfumcenter etiketi bulunan sahte Dior Sauvage EDP parfümünden yola çıkarak bu yazıyı sektörün duayenlerinden de teyit alarak yazdım. Ve son olarak Kokukrem mağazasının bayiliğini Parfumcenter iptal edecek bunun bilgisini de aldım.

Yani işin özeti her ne bandrollü olursa olsun öncelikle aldığınız yerin güvenilirliği önemli parfümün sahtesini yapan, batch kodunun, bandrolunun sahtesinin de kralını yapar. Burası Türkiye dikkatli olun...
    Last edited by matrai; 27-06-20, 12:06.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Comment

kokukremden daha evvel alışverişim olduğu için ürünü bende satın aldım ve bugün geldi, teslim almadan iade ettim.

Mağazanın sorunlu olduğu kesin; N11 den sorduğumda bana ARCON bandrollü demişlerdi, Peki bu sahte ürünü parfumcenter dan almadıysa nereden aldı.

En ilgi çekici kısmı da parfümcenterı dün arayan benim; tlfna cevap veren kişi bana ege bölge bayileri olduğunu hatta bölgedeki diğer müşterilerinden daha üstte olduğunu belirtti, Üstüne parfumcenter etiketinin sahtesini yapamazlar gibi bu minvalde bi cevap verdi.

Sonuç olarak kokukrem ve parfumcenter benim için kara listededir.

Comment

Originally posted by matrai View Post
        Bu sırada şu parfumcenter olayına bir açıklık getireyim. Parfumcenter kozmetik ithalat izni olan bir şirket. Hem kendisi yurtdışından ürün alıp alıp getiriyor hemde A şirketinin B şirketinin yurdışından almış olduğu ürünleri resmi yollarla ülkeye sokan grey market veya paralel ithalat dediğimiz aracı bir firma. Belli başlı yerlerde bayiliğini yaptığı mağazalar var.

Benim sektörden edindiğim bilgiye göre Parfumcenter'in sahte veya imitasyon getirtip satma gibi bir ihtimali yok.Hatta güvendiğim yerlerin hemen hemen hepsi kefil oldu bu konuda.

Şimdi diyeceksiniz ki bu parfumcenter bandrollü sahte parfümler nereden çıkıyor o zaman. Onu da yazalım.

Parfumcenter diğer distribütörlere oranla daha butik ve daha ufak bir şirket olduğu için diğer büyük distribütörlerin örneğin arcon, te-ha, Loreal, Elca VS gibi bandrollerinin sahtesini yapıp onları sahte parfümün üstüne yapıştırmaya biraz çekiniyorlar. Çünkü hem denetimleri daha sık hemde yaptırımları çok büyük. Bu yüzden daha küçük çaptaki Parfumcenter bandrollerinin sahtesini bastırıp kullanıyorlar. Gerçi çekinmeyenlerde var bu gözler Arcon bandrollü Chanel bile gördü ki Chanelin distribütörü Arcon değil. Veya özellikle instagram gibi mecralarda 1 alana 1 bedava gibi saçma sapan fiyatlarla satışı yapılmaya çalışılan parfümlerde en fazla kullanılan satış ağızı orjinal bandrollü diye lafa başlayıp size bandrolü gözünüze sokarak satışa devam etmek. Adamlar sanki bandrol satıcısı gibi parfümden bahsetmiyor bile varsa yoksa bandrol.

Geçtiğimiz gün vagonlar Hakan arkadaşımızın Kokukrem mağazasından aldığı ve üstünde Parfumcenter etiketi bulunan sahte Dior Sauvage EDP parfümünden yola çıkarak bu yazıyı sektörün duayenlerinden de teyit alarak yazdım. Ve son olarak Kokukrem mağazasının bayiliğini Parfumcenter iptal edecek bunun bilgisini de aldım.

Yani işin özeti her ne bandrollü olursa olsun öncelikle aldığınız yerin güvenilirliği önemli parfümün sahtesini yapan, batch kodunun, bandrolunun sahtesinin de kralını yapar. Burası Türkiye dikkatli olun...
        Altug hocam açıklama için çok teşekkürler, benim de kokukrem üzerinden 3 yıl kadar önce alışverişim olmustu ve gayet memnun kalmıştım. Sahte parfüm satacagını hiç düşünmüyordum puanları yüksek olan bir magazaydı. Yalnız ortada bir sahte parfüm var ve dolayısıyla bir de suclu, bu benim gözümde ya kokukrem yada parfumecenter.

Eğer kokukrem Hakan beye iadeyi yapar ve parfumecenter ile çalışmayı bırakırsa derim ki satıcı masummuş kandırılmış. Ancak siz diyorsunuz ki parfumecenter da yasal olarak ithal etme hakkına sahip küçük ama güvenilir bir marka o bandrolle sahte parfüm satılmaz, e o zaman parfumecenter haklı kokukrem bizi kandırıyor. Ve madem parfumecenter güvenilir o zaman neden kokukrem parfumecenter bayiiliğini iptal etsin.

İkisinin de masum olacağı bir senaryo yine de olabilir, kokukrem dışardan bir yerden parfumecenter bandrollü bir parfüm satın almış ve onları satıyor olabilir, ki parfumecenterin bayiisiyken dışardan niye bu bandrollü ürün alsın bilemiyorum ama olmuş olabilir.

Şahsi kanaatimi söyleyeyim ben parfumecenter a güvenmiyordum çok zorda kalmadığım sürece yine onlardan alışveriş yapmam ama siz diyorsanız ki güvenilir o zaman denk gelirse yapadabilirim. Ama kokukremi kafamda aklayamıyorum bir satıcı kampanya yapıcak soranlara parfumecenter bayisi oldugu halde arcon damgalı diyecek ve dümdüz sahte parfüm gönderecek.Karar yüce Türk milletinin

Comment

İthalatçı firmaların taklit edilmesi zor hologramlı vb. bandoller yapması lazım, ki bazıları yapıyor. Sahte parfüm yapan satan, sahte bandrolün yaptırımından da artık korkmuyor demek ki.

Comment

Öncelikle merhabalar ben kokukrem mağazasının nilpa kozmetiğin sahibiyim
            bu yazılan yazıda başı doğru fakat sektörün duayenlerinden teyit alarak yazmışsınız sektöre 20 yılımı verdim insanlara yanlış bilgi vermeyelim lütfen duayenler derken kimden bahsediyorsunuz eğer kozmetik firmasıysa rakibimiz bizimle ilgili bilgiyi rakip olduğu için doğru vereceğine garanti veremezsiniz biz firma olarak bölgedeki tek ithal depoyuz değişik distribitörlerden olduğu gibi parfümcenter firmasındanda ürün alıyoruz öncelikle yazmışsınız ya parfümcenter mustafa beyin numarasını veriyorum 05323376790 arayın arkadaşlar bakalım bizim bayiliğimizin iptal edeceğini söylemişmi söylememişmi bi öğrenin ona göre burayada doğru bilgileri yazın insanları yönlendirmeyin benimde numaram 05326738107 benide arayabilirsiniz site olarak platform olarak biz vrkende sorularınızı alabiliriz
            ikinci konu bizim yolladığımız ürünün bizden yollandığının garantisini verecek arkadaş varsa biz malımızın arkasındayız biri kuyuya bi taş atıyor herkes arkasından gidiyor arkadaşlar bunu paylaşan arkadaşın kargodan aldığındaki videosunumu gördünüz beraber mi açtınız çamur at izi kalsın misali karalama politikasına lütfen kimse girmesin
            siz bu platform yetkililerine sesleniyorum arkadaşın bahsettiği ürününb paylaşıldığı site facebook ta "PARFÜM DÜNYASI SATIŞ TAKAS" diye bir sayfa bu sayfa parfümleri 5ml 10 ml decantlarla satışını yapan 500 tl lik parfümü şırınga ile çekip dekantlara 15-20 dekant yapıp 40-50 tl ye tekini satan bir sayfa ve fatura vergi yok zaten usülsüz bi iş yaptıkları için burda satıyorlar biz instagramda ürün satmıyoruz facebookta parfüm satmıyoruz her ürüne fatura kesip faturalı alıyoruz malum rakip çok herkes bişeyler yazıyor bizim platformlardaki puanlarımız ortada kimse bilip bilmeden insanların günahına girmesin varsa sorunu olan numaralarımızı yazdık arayıp duayenlere sorup isim gizleyeceğine firmayı aradım yetkiliden bilgileri aldım diyip doğru beyanlarda bulunup doğru bilgiler insanlara verin bizim hatlarımız belli hatta ücretsiz hattımız bile var para yazmaz yani arayabilirsiniz biz instagramdan ve faceboktan mal satıp whatsup hattı(sadece mesajkara açık hat)kullanmıyoruz resimin paylaşıldığı siteden resim kaldırılmıştır neden kalktığımnı bilmeden olayı başka yerlere çekmeye gerek yok yorum yazan decant parfüm satan vergi algı olmadan haksız kazanç elde eden sayfadaki arkadaşlar hakkındada suç duyurusunda bulunulup maliyeye gerekli şikayetlerde bulunuldu
            bizim adresimiz bellidir gelip ziyaret etmek isteyen tüm dostlara depolarımız gezdirilip hangi ürünü seçerse fatura beyanı verilecektir bir adet faturasız ürün ibrazında biz şirketimizi o arkadaşın üzerine yapmaya hazırız ve bu yazıyla tahahhüt ediyoruz gelecek arkadaşların uçak ve masrafları karşılanacaktır bu yüzdendirki dostlar insanlar bu forumlarda sizin beyanınızla değil gerçeklerle hareket edebilsin kafadan sorularak ince kelimelerle insanları yanıltmayalım bizim işimiz bu işi hasbel kader ekmek yiyoruz kimsenin yanlış bilgilerle vebal günaha girmesine gerek yok bakın numaralarımızı yazdık iş uzmanlıksa koku kozmetik ise biz 20 yıldır bu işi yapıyoruz herkesten iyi işimizi biliyor ve yapıyoruz duayenlerinize söyleyin bizi arasınlar bizim bayiliğimizi iptal ettirmek sadece dillerinde kelime olarak kalır buna kimsenin gücü yetmez duayen bizim nazarımızda taraf tutmayan işi layığıyla yıllardır sektöre emek veren herkesin saygı duduğu kişilere denir bu sıfatı taşıyan insan bayiliği iptal edilecek diye amatör bi kelimeyi söyleyip o arkadaşta bu kelimeye istinaden bunu yazıyorsa buyursunlar iptal ettirebiliyorlarsa ettirsinler biz yanlış bilgi vermiş olalım ama bunu yapamazlarsa ticari ahlaka zarar verme karalamadan ıp adreslerinden tespit yaptırılık avukatlarımız tarafından dava açılacaktır
            sağlıcakla kalın

Comment

Yazıyı hiç okumadığınız veya okuyup anlamamak istediğiniz belli. Yukarıda o fikri sorulan kişilerin Parfumcenter'in arkasında olduğunu ve kefil olduklarını net bir şekilde yazmışım burada sorunun Parfumcenter değil sizden olduğunu belirtmişiz. Siz neyi anladınız bilmiyorum ama Parfumcenter bandrollu parfümlerde oluşan sahte algısını net bir şekilde yıkmaya çalışıp parfumcenter firmasının arkasında durmuşum. Zahmet edip okusaydınız keşke. Parfümü alan arkadaşta zaten sizden daha önce alışveriş yaptığını bir sorun olmadığını fakat hepsiburada hesabınızda satmış olduğunuz 379,90 tl etiketli Dior Sauvage EDP parfümünün kesinlikle sahte olduğunu belirtip başka bir başlıkta ürünün görsellerini sunmuştur. Kusura bakmayın ama o parfüm sizden çıkmışsa ki 20 senedir bu işi yapmış olduğunuzu söylüyorsunuz onun sahte olduğunu ilk görüşte anlarsınız. Alan arkadaş da sizden almış olduğuna dair ekran görüntüsünü de tabiki de koymasını rica ediyorum vagonlar . Yukarıda bahsi geçen nerden neyin geldiğini veya kime satıldığını bilinmeyen ve sahte parfümlerin elden ele dolaştığı sayfalarla ne organik nede başka bir şekilde bağımız yoktur ve olamazda. İstediğinizi istediğinize şikayet edebilirsiniz. Daha önce arakadışımızın yazdığı konuya da aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...BC%C5%9F%C3%BC
              Last edited by matrai; 06-07-20, 18:10.

Comment

• vagonlar
                vagonlar commented
                Editing a comment
                Altuğ hocam. Bahsi geçen grupta aldığıma dair ekran görüntüsünü zaten paylaştım. Kendileri de gördüler. Parfümün iadesini de yaptılar. Hangi durumda parfümün iadesi yapıldığını az çok herkes biliyor sanırım.

O ürünü bildiğim yaklaşık 4 kişi aldı. Hepsi de iade etti sanırım hepsinin de iadesi onaylandı. Bence olayın ne durumda olduğu bariz. Herkes her şeyi gördü. İlla ekran görüntüsü istiyorlar ise yine paylaştığınız linkteki fotoğraflar haricinde oradan aldığımı gösteren fotoğrafı da paylaştım.

Bunun haricinde artık bu konu ile ilişkili bir şey söylemek istemiyorum. Herkesin muhakeme yeteneğine bırakıyorum.

Yazıyı hiç okumadığınız veya okuyup anlamamak istediğiniz belli. Yukarıda o fikri sorulan kişilerin Parfumcenter'in arkasında olduğunu ve kefil olduklarını net bir şekilde yazmışım burada sorunun Parfumcenter değil sizden olduğunu belirtmişiz. Siz neyi anladınız bilmiyorum ama Parfumcenter bandrollu parfümlerde oluşan sahte algısını net bir şekilde yıkmaya çalışıp parfumcenter firmasının arkasında durmuşum. Zahmet edip okusaydınız keşke. Parfümü alan arkadaşta zaten sizden daha önce alışveriş yaptığını bir sorun olmadığını fakat hepsiburada hesabınızda satmış olduğunuz 379,90 tl etiketli Dior Sauvage EDP parfümünün kesinlikle sahte olduğunu belirtip başka bir başlıkta ürünün görsellerini sunmuştur. Kusura bakmayın ama o parfüm sizden çıkmışsa ki 20 senedir bu işi yapmış olduğunuzu söylüyorsunuz onun sahte olduğunu ilk görüşte anlarsınız. Alan arkadaş da sizden almış olduğuna dair ekran görüntüsünü de tabiki de koymasını rica ediyorum vagonlar . Yukarıda bahsi geçen nerden neyin geldiğini veya kime satıldığını bilinmeyen ve sahte parfümlerin elden ele dolaştığı sayfalarla ne organik nede başka bir şekilde bağımız yoktur ve olamazda. İstediğinizi istediğinize şikayet edebilirsiniz. Daha önce arakadışımızın yazdığı konuya da aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

http://parfumhobisi.com/forum/ana-fo...BC%C5%9F%C3%BC
              Öncelikle yazıyı ve yaptığınız yorumu okuyamıyorsunuz galiba tekrar anlatayım öncelikle parfümcenter etiketinin sahtesini yapmışlar yazmışsın biz parfümcenter bayisiyiz ürünler bize parfümcenterdan stickeri yapışık geliyor bunu bi anlatalım ikinci konu duayenler yazmışsınız bayiliği iptal edilecek yazmışsınız bu konunun içinde parfümcenterda bizde geçiyoruz buna karşılıkta size parfümcenter ve bizim numaralarımızı yazdık bi zahmet arasaydınız niş parfüm aldığınız firmalara sormak yerine size bilgi verirdik üçüncü konu biz o fiyata sauvage satmadık bizim sattığımız ürünler arcon stickerli 4.konu arkadaşım sen karar mercisimisin sen ürünü teslim aldınmı gözünle gördünmü karalama politikasına giremezsin bizim ürünümüzü paylaşan sitede decant parfüm satılıyor türkiyede satışı yasaktır dolumu belli olmayan faturasız ürünü bu mecralarda satan sayfada paylaşılan ürünü burada savunursan sende o bahsin içindesin demekki 5.konubiz buradayız mağazamız belli ortaya attığınız konunun arkasında durunuz bayiliğimiz iptal edilecekmiş parfüm aldığınız duayenleriniz demiş ya adlarını yazın bu bu dedi yazın isminizi gizlemeden nick ile değil gerçek isminizle profil açın kim olduğunuzu görelim yada siz okuma probleminiz var telefonunuzu adınızı yazın size sözlü anlatalım konuyu belki anlarsınız linkte belirtilen mağazaların 3 ü hb ve trendyol tarafından 2 şer kere kaspatıldı arkadaşım diğerleride parfümcenterdan bizim gibi alışveriş yapanlar zaten bizim içinde önemli değil bak arkadaşım bizimle ilgili bir iddia ortaya atıyorsan arkasında duracaksın alan arkadaşlarda iade etmişle platform kabul etmiş parasını geri almış ürünle reğerki sorunlu olsas platform mağazayı kapatır siz sadece klavyede yazabildiğiniz için bunları bilmezsiniz mağazanız yok parfümeri değilsiniz distribitör değilsiniz haksız kazanç elde edilen sayfadaki paylaşımlarla prim yapmayın gerçekçi olun banada okuma yazma eğitimi vermeyin bi sorunun bi sıkıntın varsa başka parfümcülere sormana gerek yok al sna bidaha numara yazayım şimdi üste çıkmak için tekrar yazcan ya gerek yok görmedin heralde dikkatli okumayan sensin arkadaşım 05326738107 numaram başkalarının avukatı değilsin kendinize gelin şikayet edildi gerekli yerlere zaten senin yazmanla biz karar vermeyiz merak etme tekrar söylüyorum yazdıklarının arkasında dur zaten gerekli mevkilere yazıldı sen karar mecrası değilsin kendi aldığın tester nişlerle ilgili yorumlarını inmsanlarla paylaş lütfen alan müşterimiz bizim eski müşterimiz bu konuyla ilgili bişey söylemek istemiyorum iade alındı diyor sen hala yazıyorsun arkadaşım paramı alıyorsun mağazalardan neyin peşindesin ara görüşelim

Comment

@hakanzorlu

E madem bu işin duayenisiniz gönlünüzü vermişsiniz
                Hepsiburadadan yolladığınız sauvage edp niye sahte?

Sizin kadar sayfa sayfa yazı yazmaya lüzum yok asla kendinize toz kondurmuyosunuz da e arkadaş bu ürün sahte düpedüz.
                Alan kişi benim arkadaşım ben de ürüne baktım çok adi bir sahte yani.

3 ml Dekant parfümü 50 liraya satmak mı daha karlı yoksa içi kolonya dolu şişeyi 400 e mi satmak daha karlı bir hesaplayalım ha?

Madem bu kadar laf söz ettirmiyosunuz bunu açıklayın, kendi firmanızı numaranızı yazmaktansa.

Parfümün sahte olduğunu kabul edip para iadesini de yaptınız hala savunma peşindesiniz anlam veremiyorum. Aynı şeyleri dönüp dolaştırıp tekrar yazmışsınız yani.

Yok mağaza kapanır 20 yıllık esnafız falan. Biz de sanki 10 yaşında çocuğuz.

Oysa deseniz ki arkadaşlar bir yanlışlık oldu, hadi tamam yanlış parfümü gönderdim al buyur sana orijinal, veya parfümü ben değil başkası gönderdi falan deseniz bile insanlar razı olacak. Ama siz hem sahteyi yolluyosunuz hem kabul ediyosunuz ondan sonra da burda gelip kimse bana laf edemez diyorsunuz çok acaip valla...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Comment

Originally posted by hakan zorlu View Post

................. size parfümcenter ve bizim numaralarımızı yazdık bi zahmet arasaydınız niş parfüm aldığınız firmalara sormak yerine size bilgi verirdik üçüncü konu biz o fiyata sauvage satmadık bizim sattığımız ürünler arcon stickerli 4.konu arkadaşım sen karar mercisimisin...............
                  KOMEDİ!

Madem Arcon satıyorsun, neden parfumcenter etiketli ürün gitti. Aa dur kesin kargolar karışmıştır, Hayret.
                  Burada veya başka platformda kimse seni arayıp hukuki veya şahsi olarak muhatap almaz zaten

Comment

Originally posted by onuralps View Post
                    @hakanzorlu

E madem bu işin duayenisiniz gönlünüzü vermişsiniz
                    Hepsiburadadan yolladığınız sauvage edp niye sahte?

Sizin kadar sayfa sayfa yazı yazmaya lüzum yok asla kendinize toz kondurmuyosunuz da e arkadaş bu ürün sahte düpedüz.
                    Alan kişi benim arkadaşım ben de ürüne baktım çok adi bir sahte yani.

3 ml Dekant parfümü 50 liraya satmak mı daha karlı yoksa içi kolonya dolu şişeyi 400 e mi satmak daha karlı bir hesaplayalım ha?

Madem bu kadar laf söz ettirmiyosunuz bunu açıklayın, kendi firmanızı numaranızı yazmaktansa.

Parfümün sahte olduğunu kabul edip para iadesini de yaptınız hala savunma peşindesiniz anlam veremiyorum. Aynı şeyleri dönüp dolaştırıp tekrar yazmışsınız yani.

Yok mağaza kapanır 20 yıllık esnafız falan. Biz de sanki 10 yaşında çocuğuz.

Oysa deseniz ki arkadaşlar bir yanlışlık oldu, hadi tamam yanlış parfümü gönderdim al buyur sana orijinal, veya parfümü ben değil başkası gönderdi falan deseniz bile insanlar razı olacak. Ama siz hem sahteyi yolluyosunuz hem kabul ediyosunuz ondan sonra da burda gelip kimse bana laf edemez diyorsunuz çok acaip valla...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
                    arkadaş öncelikle siz kimsiniz ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamadım tabiki toz kondurmam kardeşim ben sahte ürün satmam faturasız ürün satmam ip alındı seninlede mahkemede görüşürüz arkadaşım böyle klavyede atıp tutmakla olmuyor arkadaşım sanada yazayım numaramı 05326738107 bak adım soyadım belli nick değil ara adını söyle bu kadar herşeyşi biliyorsunuz ya sana parfümle ilgili brifing vereyim şahsen bana biri bu lafı söylese ararım 300 tl ye aldığın testeri şırınga ile 3 ml koyarsan 100 ml den 33 adet çıkar 33*50 1650 yapar kaça aldın 300 e kaça sattın 1650 ye fatura varmı yok vergi varmı yok al buda sana matematik dersi çok biliyorsun ya bide hangisi daha karlı diyorsun al sana kar haksız kazançla mal satan dinime küfür eden müslüman olsa misali akıl verme iadeyi hb yapmışsa oraya yazacaksın malı alırken açarken yanındamıydın uyanık insanlara akıl vermeyi bırakın çok iyi biliyorsanız yaz numaranı araryayım sözlü yüzüme söyle dicem sizde o cesaret yoksen 10 yaşında çocuktan daha safsın kafan basmıyor çocuksun tabi başka ne olcan çocuk olmasan 3 ml decantmı karlı dermisin
                    sen kimsinde ben sana yanlışlık oldu dicem muhatabım sen değilsin insanlar razı oluabilir bu seni ilgilendirmez kendi işine bak kardeşim olurmu ara bak ben sana da ha ne acayiplikler anlatcam merak etme
                    yazdıklarını tekrar bi okumanı tavsiye ederim sana

Comment

Originally posted by hlttmz View Post

KOMEDİ!

Madem Arcon satıyorsun, neden parfumcenter etiketli ürün gitti. Aa dur kesin kargolar karışmıştır, Hayret.
                      Burada veya başka platformda kimse seni arayıp hukuki veya şahsi olarak muhatap almaz zaten
                      arcon ürünnünü mü gördün acaba hayatında 2 tane parfüm aldınız burda mşillete akıl veriyorsunuz buradada başka platformdada kimsenin arayıp muhatab alsın diye uğraşmıyorum arkadaşım içinizden bi tane erkek delikanlı çıkın arasın o arkadaşı görmek için hepinizle ben uğraşcamda sizde o yürek yok anca akşam eve gittiğinizde elinize klavye alıp boş boş yazarsın tatmin olursun sayın hitttmz adını soyadını yazarak katılsana foruma kimden neyi saklıyorsunuz anlamadımki haksız kazanç sahipleri hepiniz bunun vebalini çekersiniz haram iş haram para bi şekilde sizden çıkar bizim içimiz rahat bu memleketin çok şükür maliyesi var cimeri var tüketici heyeti var sizin gibi bilmezlere pabuç buırakmayız siz yazdıkça peşinizi bırakmam rahat olun bak sana tekrar yazıyorum 05326738107 hadi bekliyorum ara yorulma buraya yazmakla

Comment

Ben olay ne tam okumadım bilmiyorum okumayadokumaya ihtiyaç bilebbile yok da hakan zorlu isimli arkadaş anladığım kadarıyla firma sahibi birisi. Firma sahiplerinin üslubu bu şekildeyse vah diyorum sadece. Yok bir tane erkek yok mu yok bir tane delikanli yok yürek var mi? Deli yürek maşallah

Comment

Originally posted by Akino View Post
                          Ben olay ne tam okumadım bilmiyorum okumayadokumaya ihtiyaç bilebbile yok da hakan zorlu isimli arkadaş anladığım kadarıyla firma sahibi birisi. Firma sahiplerinin üslubu bu şekildeyse vah diyorum sadece. Yok bir tane erkek yok mu yok bir tane delikanli yok yürek var mi? Deli yürek maşallah
                          firma sahibiyiz evet arkadaşım sürekli bilip bilmeden yazılanlara sessiz kalacak halimiz yok biz buradayız ama klavyede atan tutanları göremiyoruz telefonda yazdık henüz dönen yok vah lıcak bişey yok arkadaşım bizim ekmeğimize dil uzatana biz susamayız ne yapcaktık ilgi alakamı göstereceğiz bak sen ne güzel yazmışın bu işin deliyürekle yürek deliyle alakası yok herkes işini yapacak ortaya attığı iddianın arkasında duracak bu iş herkesin oyun oynayacağı kafasına göre yazacağı bi iş değil

Comment

Working...
                          X