Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sandal ağacı

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Çok sevdiğim tarzda insanı derin düşünceye iten yapıda bir kokusu var herkesin sevebileceği genel beğenisi yüksek bir nota diyebilirim.

Comment

Genel beğeniye uygun değil. Gucci envy erkek kokusu mesela hiç sevmem. Veya santal blush mide bulandırıcı ağır. Estee lauder sensuousda katlanabilir. (ama yine çok param olsa öncelikli alacağım vie koku değil düşünmem bile) + Alexandre J Oscent rougeda bence incirle güzel olmuşlar ha ben sıkar mıyım? Çok pahalı + aşırı aşık olduğum bir koku değil ama kuru incir sandal ağacı değişik olmuş uymuşlar. Sevdiğim bir nota değildir. Oud kokuları sevenler hoşlanır.

Comment

• Asaid
        Asaid commented
        Editing a comment
        hocam doğal sandal yağı kullandınız veya kokladiniz mı hiç? aslında ud gibi hiç yadırgatıcı bir kokusu yoktur. belki o parfümlerde işleniş tarzı farklıdır yada sentetik olarak artık ne kullanıyorlarsa bilemiyorum. bir şans daha verin bence doğal sandal kokusuna bayılmayan olabilir tabiiki ama hiç beğenmeyen birini tahayyül edemiyorum. tam anlamıyla unisex bir nota bana kalırsa. tiyrus ve miskhanedeki ni tavsiye edebilirim. tiyrusdakinin yayılımı daha iyi 2 side hemen hemen aynı akora sahipler. 25 hairanda %50 indirim olmuştu geçen sene tiyrusta. İstanbuldaysaniz öneririm bir gidip bakın. tabi bu olaylar geçtikten sonra
        Last edited by Asaid; 02-04-20, 19:35.

• M14Y
        M14Y commented
        Editing a comment
        Saf doğal yağından bahsediyorum o bahsettiğiniz parfümlerin içinde Sandal ağacından başka bir sürü nota yer alıyor lütfen onlarıda göz önüne alın.

Bkz Avatar resmi
      Ve Kilian Sacred Wood niş kategoride başı çeker.

Comment

Working...
      X