Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Byredo

Çökme
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Byredo

Benim icin tum kokulari eh, fena degil, iyi, yaani gibi yorumlarla birlesip sonunda 'o paraya degmez' sonucunda bulusan bir marka. Bu denli yayginligini da hic anlamam.

Gectigimiz gunlerde bir sirket aktivitesinde kurucusu Ben Gorham ile tanistim. Kendisi parfumor vs degil, sadece bir frontman. Ancak inanilmaz sempatik ve enerjik bir insan. Gorunen o ki karizmasi ve dogru baglantilar (tabi ki biraz da sans) ile boyle bir sonuca varmis.

Dunyada halihazirda gayet begenilesi kokular ureten, uretici firmalar mevcut. Gereken tek sey dogru baglantilar, hayaline inanacak sermayedarlar bulmak, karizma ve marketing. Benzer durum Kilian icin de gecerli.

Siz bu marka hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Adoxal + Kouros = M/Mink ile yeşil derili eski kafa maskülen Baudelaire'i tavsiye ederim. Ancak Isveç çıkışlı markanın röntgeni tarafınızdan çekildiği için de bi şey eklemem haddime değil 🙂

Buna ek Initio markası için tavsiyemi usengecligimi affetmen şartı ile buraya ilistireyim: Divine Attraction.

Yorum

okuduğum yorumlardan hiç bir parfümü ilgimi çekmedi.Deneyip denemediğimi bile hatırlamıyorum

Yorum

Geçen sene çıkarttıkları "Eleventh Hour" u dünyanın sonu nasıl kokardı sorusu üzerine tasarlamışlar. Koca gezegen yok olmanın eşiğine gelecek ve ortalık erik, incir, rom kokacak... Kışkırtıcı.

Ayrıca yaratıcı bi' konsept o yüzden takdir ettim.
        Denemek lazım.
        - Stop the car...
        - What ?!
        - Stop the fuckin' car!

Yorum

Bana gore "hep bi yani eksik parfum evi"dir kendisi.

Yorum

İşleniyor...
          X