Announcement

Collapse
No announcement yet.

İçimizden Biri Yakura Parfum

Collapse
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • #16
  Matrai Hocam parfüm çıkarır zannetmiştim; ama yanılmışım :-)

  Comment


  • #17
   Optuna Emrah hocamı tebrik ediyorum Böyle yerli girişimleri daha çok görmek dileğiyle

   Comment


   • #18
    Öncelikle hayırlı olsun. Fragrantica'da ne zaman görebiliriz markayı? Yeni markaların Fragrantica'ya eklenme süreci hep merak etriğim bir konu oldu bu konuda bilgisi olan var mı?

    Comment


    • #19
     Merhaba arkadaşlar. Öncelikle Altuğ'a ayırdığı zaman ve samimiyeti için teşekkür ederim. Keza aynı şekilde Cantona'ya da heyecanı ve yaklaşımı için ayrıca teşekkür ediyorum.

     Biliyorsunuz, uzun zamandır birlikteyiz. Bu noktada aynı heyecanı paylaştığımızı düşünüyorum. Zamanlama kötü gibi görünse de parfüm dünyasının da seyrini değiştiren bu dönemde ortaya çıkmanın artıları ve eksileri sözkonusu tahmin edeceğiniz üzere.

     Burada iki misyon sözkonusu bizim için. İlki, abartıdan uzak ve akılcı, ikincisi ise, fikir barındıran ürünler üretmek.

     Bildiğiniz üzere meşakkatli bir yol parfüm konusu. Hammaddeler, ekipler, mevzuatlar, kanunlar, vergiler derken ciddi manada konsantrasyon ve mali güç gerektiren bir sektör. Bu durum da son kullanıcıyı oldukça etkilemekte haklı olarak. Oldukça şeffaf biçimde belirtebilirim ki, standartların dışına çıkma kararı aldık fiyat politikasında. Bu yüzden bazı zincir mağazalar ile anlaşamadığımızı da belirtmek isterim.

     Bir diğer konu da, IFRA standartlarına özellikle uyduğumuzu, koleksiyonun AB standartlarında üretildiğini ve teknik tüm detayların onaylandığını belirtmek isterim, bu konuda hassasiyeti olan kullanıcılar için.

     Sağlığın lüks avm'lerden, paradan ve belki de sanat gibi onlarca başlıktan daha değerli olduğunu anlıyoruz bu zor zamanlarda.

     Bu zor dönemi kimse yara almadan atlatır umarım.

     İlgi gösteren herkese samimi teşekkürlerimi iletmek isterim.
     Not:

     * Kargo noktasında ödeme ile alakalı bazı aksilikler yaşanmış sanırım, (ekstra kargo ücreti gibi) gerekli iletişimi kurmak için mail yoluyla dönüş yaptık. İçinde bulunduğumuz dönem ile alakalı olarak hoşgörmenizi ümit ediyorum. Sorun yaşayan arkadaşlarımızın da info@yakuraparfum.com adresine mail yoluyla belirtmelerini rica ederim.

     * Bugünden itibaren kargo ücretlerini de fiyatın içinde olacak şekilde ayarlama kararı aldık.

     * Yazılan ve iletilen tüm kritikleri sürekli kontrol ediyor ve düzeltmek için çaba harcıyor olacağız.
     Comment


     • #20
      Hiç kimse kusura bakmasın ama bu marka bana orta Asya türkülerini, yakariyi uzakdoğu 🥡 karate judo bu tarz şeyleri ANIMSATTI ismiyle. İçerikleri inceledim kendime göre 2 parfüm gördüm diğerleri bana uymaz. Belen aynı zamanda akdenizde geçit adıydı. Ve alanguva(şu ismi ezberleyene dek çile çektim) ala geyik 🦌 geyiğin ışığı yol gösterici ışık artık herkimse ) çiçekli notalar içeriyor içinde sevdiğim çiçeklerden gördüm.

      Comment


      • #21
       Çok güzel bir haber Emrah bey. Allah hayırlı kılsın. Öz Türkçe isimlerin seçilmesi de özellikle memnuniyet verici. Deneme seti almayı ben de düşünüyorum. Başarılar.

       Comment

       Working...
       X