Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Parfums De Marly Layton

Çökme
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums De Marly Layton

Click image for larger version

Name:	layton.png
Views:	1
Size:	138.2 KB
ID:	70831

Genç, enerjik ve karizmatik. Parfum De Marly markasının son yıllardaki en çok konuşulan ve sevilen parfümü Layton. Onu bu kadar konuşulan bir parfüm olmaya iten ne acaba? Genç ve orta yaşlara hitap eden yapısı mı, etrafı etkileyen harika kokusu mu yoksa kalıcılık ve farkedilirlikte ki performansımı? Bence bunların tümünün bu parfüm de bir araya gelmesi. Modern ve temiz bir parfüm. Yeşil elma ve tozlu hissiyatlı vanilyanın harika işlenişi ve parfüme hafif maskülenlik katan bir lavanta asıl notaları oluşturuyor. Kakulenin keskin ama ferah yapısı ve odunsu notalar ise parfümdeki derinliği sağlıyor. Ferah açılıp temiz bir şekilde ilerleyen koku bahar ayları için son derece uygun. Performansı ise bu tarz parfümler arasında kendini farklı bir yere oturtan düzeyde. Oldukça iddialı bir projeksiyona sahip. Parfüm teninizde kaldığı sürece yayılıma devam ediyor. En güzel tarafı ise etrafı rahatsız etmeyecek düzeyde bir yapısı olması her daim dikkatleri üzerinize çekmesi.

Bir tane olumsuz yoruma rastlamadım şuana dek, ne internette ne de çevremde.
    Kısa sürede firmanın en sevilen parfümü haline geldi.
    Biraz her notanın karışımı gibi bir koku ama hiç bir nota bariz bir şekilde belli etmiyor kendini.
    Başlarda "meh" denilse de zamanla müptelası olunan bir koku.

Yorum

Abi bunun exclusive versiyonu arasında sadece konsantrasyon farklılığı mı var sen hangisini tercih edersinmatrai

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arasaras35
        Abi bunun exclusive versiyonu arasında sadece konsantrasyon farklılığı mı var sen hangisini tercih edersinmatrai
        Bunu bende merak ediyorum. Exclusif olanı denedim ama hiç beğenemedim.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Exclusif versiyonunu bende deneyipte beğenmeyenlerdenim, daha doğrusu laytonun daha yoğun halini beklediğimden beğenmemiş olabilirim, farklı bir koku olarak düşünerek tekrar şans vermek lazım

Yorum

Bence bu parfümde her ne kadar açıklanan notalarda yeralmasa da nane veya ona benzer birşey var, özellikle açılışta kendini belli ediyor, çok hafiften bir geniz yakıyor. Koku olarak hakikaten 10 numara koku, herkesin denemesini tavsiye ederim..

Yorum

• alikaptan
              alikaptan Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              haklısınız dediğiniz gibi nane gibi.
          İşleniyor...
          X