Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Mancera Wild Python

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mancera Wild Python

Click image for larger version

Name:	mancera-wild-python-yorum.jpg
Views:	214
Size:	158.8 KB
ID:	152420

Hem şık hem de etkileyici enfes bir sümbülteber yorumu ...

Çiçeksi bir parfüm yapacak olsam sanırım içinde bunlar olsun isterdim diyebileceğim bir parfüm yapmış Mancera. En sevdiğim çiçeksi nota sümbülteber, en sevdiğim meyve şeftali, beyaz çiçekler, paçuli, misk ve vanilya...

Mancera’nın sümbülteber aşıklarına bir hediyesi sanırım Wild Python... Parfümü ilk sıktığınız anda meyvemsi notalar ile birlikte burnunuza vuran nefis bir sümbülteber oluyor. Şeftaliyi de belirgin olarak hissettiğiniz, beyaz çiçeklerle desteklenmiş, sizi içine çeken, kokladıkça koklamak isteyeceğiniz bir sümbülteber... Kalp notalarında meyvemsi notalar geri çekilirken, yasemin ve portakal çiçeği ile birlikte, paçuliden gelen bir dolgunlukla daha yoğun, daha çarpıcı bir çiçek parfümü karakterine bürünüyor. Koku olarak Kilian’ın Good Girl Gone Bad parfümü havasında. Çok sevdim. Bir de tabandaki vanilya ve miskli sonlanışı mest etti. Son dönemlerde beni kendine bağlayan parfümlerden biri oldu.
    Kalıcılığı da beni oldukça şaşırttı. Dün sıktığım parfüm bu sabah hala tenimde kokuyordu.
    Eğer siz de sümbülteber sevenlerdenseniz mutlaka denemelisiniz.

Kilian Good Girl Gone Bad aşığı biri olarak çok merak ettim.
    Çok teşekkürler güzel yorumunuz için.

Yorum

İşleniyor...
    X