Announcement

Collapse
No announcement yet.

muadil parfüm mancera instant crush

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• muadil parfüm mancera instant crush

merhaba arkadaşlar mancera instant crush parfumunun ucuz yollu bir benzeri varmıdır onerebılecegınız.

Atelier Rebul - No. 94'ü bir denemenizi salık veririm. Bunda tarz olarak bir benzerlik yakalayabilirsiniz belki. Kör alış tavsiye etmem.
    Last edited by Aryan; 19-05-20, 13:58.

Comment

Gratiste metal şişede satılan 4 farklı parfüm var. Birisi gri ( tobacco vanille kopyası)
      biri kırmızı ( baccarat Rouge kopyası. Haliyle instant crush kopyası olmuş oluyor )

https://www.gratis.com/bee-beauty-in...BoCuRMQAvD_BwE
      Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

mizansen035 no94 aklımda zaten teşekkür ederim onu en kısa zamanda deneyecem inşallah. gratiste olanıda en kısa zamanda denıcem inşallah teşekkür ediyorum. yalnız bu parfumun resmi veya adı olsa ıyı olurdu ya sımdı baktım yuzlerce çeşit var zor buluruz boyle

sağolun hocam
        Last edited by Abbathdoom; 20-05-20, 23:08.

Comment

• mizansen035
          mizansen035 commented
          Editing a comment
          Ben şu an roja musk aoud kovalıyorum. Onu bulup alırsam ben de bi süre ara vereceğim

• OğuzBey
          OğuzBey commented
          Editing a comment
          Rojaların Hiçbirini Bilmiyorum Hocam Malesef Ama Siz Kovalıyorsanız Kesin Güzeldir😊Ama Türlü Türlü Platformlarda Son Zamanlarda Hep Roja Başlıkları Fazlasıyla Görmekteyim.

• mizansen035
          mizansen035 commented
          Editing a comment
          Bir kaçı var ki fena

Fetish
          Enigma
          Musk Aoud
          Diaghilev
      Working...
      X