Announcement

Collapse
No announcement yet.

Le Labo Eylül-Ekim Ayında Türkiye'de

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Le Labo Eylül-Ekim Ayında Türkiye'de

Aldığım son duyuma göre Le Labo markası ELCA (Estee Lauder Company) distribütörlüğünde Türkiye'de satışa sunulacak. Gelmesi biraz gecikti ama markanın güzel parfümlerini de düşündüğümüz zaman beklemeye değer. İnşallah 500 ml lik galonlar da olur bir split yaparız

ooo şahane bir haber bu. izmire gelse bari
    Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

Santal ve Noir için bütçe ayırmak gerek şimdiden

Comment

Hocam o kadar beklenmez uzay’a gelmiş zaten

Comment

• Marmaris büfe
          Marmaris büfe commented
          Editing a comment
          Yok umut hocam senin söylediğin fiyat için değil uzayda 2500 olduğu için dedim o fiyatlara alınmaz bu marka

• UmutAras
          UmutAras commented
          Editing a comment
          Aynen öyle abi o fiyata alınmaz heleki 500 ml lik flaconlar gelirse fiyatları çok daha makul olur

• matrai
          matrai commented
          Editing a comment
          Le Labo lar 235 Euro yurtdışında 100 ml leri. Bir de ELCA direkt kendisi getireceği için öyle Profumum Romalar gibi fiyatı kesinlikle düşmez.

daha aşağıda fiyatlar olsaydı ben de düşünürdüm fakat xerjoff fiyatlarına da alınmaz Le Labo. Bakalım marketlerdeki fiyatı ne olacak. O zamana kadar elimdeki ile yetineyim
        Dior Homme Intense - Musc koublai Khan - Fumeri Turque - Chergui - More Than Words - Cruz del Sur 1 - Lyric Men - Obsession for Men - Merchant of Venice Arabesque - Fille an Aguilles - Roja Musk Oud - Robert Piguet Bandit

Comment

Working...
        X