Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım?

Çökme
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Valentino Uomo İntense - İris deri vanilya ve tonka fasulyesinin pürüzsüz ve nefis birlikteliği. tatlılık ayarında hafif gurme havası var genel beğenisi yüksek

Yorum

• Montale Intense Cafe.. Kullandığım en iyi ikinci Montale kokusu, birincisi Oudmazing.

Yorum

• LIDGE özlemişim.

Yorum

• Pure Havane

Yorum

• Gucci-İntense Oud

Yorum

• MDCI invasion barbare

Yorum

• Chypre Palatin

Yorum

• xerjoff 1888. bir kaç yıl önce oldukça beğenilmiş bir parfümdü,harveyde denemiş pek beğenmemiştim.bu aralar dekantını kullanıyorum.parasını asla hak etmeyen bir parfüm.bu parfümün koku yapısına benzer klasikleşmiş efsaneler varken tam anlamıyla hayal kırıklığı.Neden bu kadar beğenildiğini anlayamadım

Yorum

• Tiziana Terenzi Orion. Aventusgillerden bir birey ama biraz daha dumansı, odunsu daha kalıcı versiyonu. Aventus'a hasta olanların bunu alması hüsrana uğratabilir. Benzer olsa da onun kadar kaliteli gelmedi bana.

Yorum

• Serge Lutens Fille En Aiguilles

Yorum

• Bugün hava ne soğuk ne sıcak
                        Ne yağmur kar var ne de günlük güneşlik
                        Nasomatto Baraonda 'ya gitti elim.

Yorum

• Bentley Intense

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• House of Matriach Toukka Ta Tao

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Forsy
                              Forsy Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Cüneyt hocam önümüzdeki aylarda denemeyi düşündüğüm bir marka oldukça kaliteli ve rafine olduğunu biliyorum. Bu markaya aşina olan biri olarak aşina olmayan biri için ilk denemesi gereken kokulardan biri midir Toukka Ta Tao başka bir öneriniz var mıdır üstadım ilk denenmesi gereken kokuları hangileri olmalı bu markada ¿

• Memo African Leather, kullandıkça beğeniyorum, olumlu tepkilerde oluyor

Yorum

• Montale Intense Cafe
                              Notaları itibariyle çok beğenebileceğimi düşündüğüm bir parfümdü ancak pek de öyle olmadı.Kalın ve çiğ bir harman var.Sanki çok yoğun bir parfümün replikasını kullanıyorum gibi hissettirdi ve yordu.Gülü,vanilyası bastı beni.

Yorum

İşleniyor...
                              X